środa, 24 czerwca 2026 09:09

Piraci drogowi

Szaleńcza ucieczka 26-latki w Audi. Przyblokowana wrzuciła wsteczny i uderzyła w radiowóz
Zgorzelec: pościg i zatrzymanie
Szaleńcza ucieczka 26-latki w Audi. Przyblokowana wrzuciła wsteczny i uderzyła w radiowóz
Nie zatrzymała się do kontroli, uciekała autem, wjechała w zarośla, uderzyła w radiowóz, a potem próbowała jeszcze uciekać pieszo. Tak zakończyła się nocna interwencja policjantów ze Zgorzelca wobec 26-letniej kierującej audi. Po zatrzymaniu okazało się, że kobieta miała trzy aktywne sądowe zakazy prowadzenia pojazdów i była poszukiwana przez polski oraz niemiecki wymiar sprawiedliwości. 15.06.2026 23:40
Dzielnicowy zatrzymał fiata dwa razy w ciągu tego samego dnia. Najpierw 45-latek, potem 44-latka po alkoholu
Busko-Zdrój: na podwójnym gazie
Dzielnicowy zatrzymał fiata dwa razy w ciągu tego samego dnia. Najpierw 45-latek, potem 44-latka po alkoholu
Najpierw za kierownicą siedział 45-latek, który miał ponad 2 promile alkoholu i wcześniej stracił już uprawnienia za jazdę „na podwójnym gazie”. Dwie godziny później ten sam dzielnicowy zatrzymał tego samego fiata ponownie. Tym razem autem kierowała 44-letnia kobieta, która również była po alkoholu. 15.06.2026 20:56
Wyprzedzał na podwójnej ciągłej i wylądował na wyspie. Policjanci przerwali rajd 19-latka
Popów: młody pirat
Wyprzedzał na podwójnej ciągłej i wylądował na wyspie. Policjanci przerwali rajd 19-latka
Niebezpieczny manewr, podwójna ciągła i finał na powierzchni wyłączonej z ruchu. Tak wyglądała jazda 19-letniego kierowcy Audi, którego nagrali policjanci z podlaskiej grupy SPEED. Młody kierowca został ukarany mandatem, a na jego konto trafiło kilkanaście punktów karnych. 15.06.2026 13:10    1
Motocyklista pędził przez miasto 114 na godzinę. Nie przeszkadzało mu, że leje
Wrocław: dużo za szybko
Motocyklista pędził przez miasto 114 na godzinę. Nie przeszkadzało mu, że leje
Ponad dwa razy szybciej niż pozwalały przepisy jechał motocyklista zatrzymany przez policjantów we Wrocławiu. Mężczyzna w miejscu, gdzie obowiązywało ograniczenie do 50 km/h, pędził 114 km/h. Wszystko działo się w deszczu i przy ograniczonej widoczności. 14.06.2026 22:53
Chciał oszukać system niemieckim dokumentem. Kierowca bez uprawnień wpadł podczas kontroli
Chciał oszukać system niemieckim dokumentem. Kierowca bez uprawnień wpadł podczas kontroli
Nietypowy pomysł na obejście polskiego prawa nie powiódł się 59-letniemu mieszkańcowi powiatu strzeleckiego. Mężczyzna zatrzymany przez policjantów z kędzierzyńsko-kozielskiej drogówki legitymował się niemieckim prawem jazdy, twierdząc, że pozwala mu ono na legalną jazdę po polskich drogach. Mundurowi szybko zweryfikowali te tłumaczenia w systemie informatycznym, z którego wynikało, że kierowca ma oficjalnie cofnięte uprawnienia za uzbieranie zbyt dużej liczby punktów karnych. Mężczyźnie grozi teraz kara do 2 lat pozbawienia wolności. 14.06.2026 08:16    1
21-latek urządził sobie niebezpieczny i kosztowny rajd po mieście. Został namierzony przez Speed
Zawadzkie: pirat ukarany
21-latek urządził sobie niebezpieczny i kosztowny rajd po mieście. Został namierzony przez Speed
5600 złotych mandatu i 24 punkty karne - to finał brawurowej jazdy 21-letniego kierowcy volkswagena, którego zatrzymali policjanci strzeleckiej grupy SPEED. Mężczyzna w Zawadzkiem dwukrotnie wyprzedzał na przejściu dla pieszych, wyprzedzał też na skrzyżowaniu i przekroczył dozwoloną prędkość. 13.06.2026 21:06    1
Pijany kierowca wiózł dzieci do szkoły. Wydmuchał prawie promil i teraz musi poszukać sobie nowej pracy
Harbutowice: przerwali kurs
Pijany kierowca wiózł dzieci do szkoły. Wydmuchał prawie promil i teraz musi poszukać sobie nowej pracy
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu zatrzymali kierowcę busa, który przewoził dzieci do szkoły, mając prawie promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna nie pojechał dalej, stracił prawo jazdy i teraz odpowie przed sądem. 13.06.2026 17:19    1
Wyskoczył z rozbitego BMW i uciekł. Policjanci szybko go złapali. Miał ponad promil
Reda: pijany kierowca
Wyskoczył z rozbitego BMW i uciekł. Policjanci szybko go złapali. Miał ponad promil
Najpierw stracił panowanie nad samochodem, potem uderzył w ogrodzenie posesji i zaparkowane suzuki, a na końcu oddalił się pieszo z miejsca kolizji. Policjanci z Redy i wejherowskiej drogówki szybko namierzyli kierowcę BMW X5. Badanie wykazało, że 42-latek miał ponad promil alkoholu w organizmie. 13.06.2026 13:41    1
Ciężarówka jechała slalomem po krajówce. Kierowca miał 3 promile i dostał 8 miesięcy
Środa Wielkopolska: kompletnie pijany kierowca ciężarówki
Ciężarówka jechała slalomem po krajówce. Kierowca miał 3 promile i dostał 8 miesięcy
Mógł doprowadzić do tragedii, ale w porę zareagował świadek. 45-letni kierowca ciężarówki jechał drogą K11 slalomem i stwarzał zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Gdy zatrzymali go policjanci, okazało się, że miał w organizmie 3 promile alkoholu. 12.06.2026 23:08    1
Wariacka jazda przez miasto. Policja dostała nagrania i postawiła mężczyznę przed sądem
Braniewo: niebezpieczny rajd
Wariacka jazda przez miasto. Policja dostała nagrania i postawiła mężczyznę przed sądem
Wyprzedzanie na przejściu dla pieszych, jazda po powierzchni wyłączonej z ruchu, ignorowanie podwójnej ciągłej i omijanie aut stojących przed światłami. 42-letni kierowca Forda w ciągu kilkunastu minut popełnił serię wykroczeń, które mogły skończyć się tragicznie. 12.06.2026 21:05    1