Busko-Zdrój: na podwójnym gazie
Dzielnicowy zatrzymał fiata dwa razy w ciągu tego samego dnia. Najpierw 45-latek, potem 44-latka po alkoholu
Najpierw za kierownicą siedział 45-latek, który miał ponad 2 promile alkoholu i wcześniej stracił już uprawnienia za jazdę „na podwójnym gazie”. Dwie godziny później ten sam dzielnicowy zatrzymał tego samego fiata ponownie. Tym razem autem kierowała 44-letnia kobieta, która również była po alkoholu.
15.06.2026 20:56