Lębork: krnąbrny kierowca
81-latek w Mercedesie wjechał w człowieka na pasach. "To on powinien uważać, nie ja"
81-letni kierowca mercedesa potrącił 28-latka na przejściu dla pieszych w Lęborku. Poszkodowany trafił do szpitala, ale na szczęście nie odniósł obrażeń. Sprawa najprawdopodobniej zakończyłaby się mandatem, gdyby nie postawa seniora. Mężczyzna nie poczuwał się do winy, pouczał policjanta i ponaglał go, bo chciał już jechać do domu.
16.06.2026 20:46
1