środa, 24 czerwca 2026 11:41

Piraci drogowi

Wariacka jazda przez miasto. Policja dostała nagrania i postawiła mężczyznę przed sądem
Braniewo: niebezpieczny rajd
Wariacka jazda przez miasto. Policja dostała nagrania i postawiła mężczyznę przed sądem
Wyprzedzanie na przejściu dla pieszych, jazda po powierzchni wyłączonej z ruchu, ignorowanie podwójnej ciągłej i omijanie aut stojących przed światłami. 42-letni kierowca Forda w ciągu kilkunastu minut popełnił serię wykroczeń, które mogły skończyć się tragicznie. 12.06.2026 21:05    1
Leciał bokiem na oczach policjantów. Kierowca żółtego BMW stracił prawo jazdy i musi zapłacić dwa tysiące
Mirzec: kara za drift
Leciał bokiem na oczach policjantów. Kierowca żółtego BMW stracił prawo jazdy i musi zapłacić dwa tysiące
Celowo wprowadzał samochód w poślizg na drodze publicznej. 24-letni kierowca został zatrzymany przez policjantów ze Starachowic na terenie gminy Mirzec. Za tak zwany drift dostał wysoki mandat, punkty karne i na trzy miesiące stracił uprawnienia do kierowania. 12.06.2026 18:49    1
Jechał drogą ekspresową pod prąd i na nic nie reagował. O włos od tragedii
Jechał drogą ekspresową pod prąd i na nic nie reagował. O włos od tragedii
Na drodze ekspresowej S6 między węzłami Kiełpino i Nowogard Północ doszło do skrajnie niebezpiecznej sytuacji. Kierowca jechał pod prąd i stworzył ogromne zagrożenie dla innych uczestników ruchu. 12.06.2026 11:16    2
Ponad 150 na motocyklu w ulewnym deszczu. Litwin zatrzymany przez policję
Inowrocław: niebezpieczna jazda
Ponad 150 na motocyklu w ulewnym deszczu. Litwin zatrzymany przez policję
Intensywny deszcz, mokra nawierzchnia i bardzo trudne warunki na drodze nie powstrzymały 24-letniego motocyklisty przed szybką jazdą. Obywatel Litwy został zatrzymany przez policjantów ruchu drogowego na trasie S61. Jechał Yamahą z prędkością 151 kilometrów na godzinę. 11.06.2026 21:10    1
20-latka zagapiła się za kierownicą. Wjechała w auto jadące przed nią
Oświęcim: wystarczyła chwila nieuwagi
20-latka zagapiła się za kierownicą. Wjechała w auto jadące przed nią
Policja opublikowała nagranie z kolizji, do której doszło w Oświęcimiu. 20-letnia mieszkanka Brzeszcz, kierując skodą, najechała na tył forda. Poszkodowana 49-latka trafiła pod opiekę lekarzy. 11.06.2026 14:40
Wyprzedzał na przejściu dla pieszych. Pech chciał, że jednym z aut był nieoznakowany radiowóz
Gorzów Wielkopolski: wykroczenie w oku kamery
Wyprzedzał na przejściu dla pieszych. Pech chciał, że jednym z aut był nieoznakowany radiowóz
56-letni kierowca fiata w Gorzowie Wielkopolskim wykonał wyjątkowo niebezpieczny manewr. Na przejściu dla pieszych wyprzedził busa oraz nieoznakowany radiowóz, którym jechały policjantki z drogówki. Wszystko nagrał wideorejestrator. 11.06.2026 13:47    1
Z 1,5 promila wjechał w drzewo na prostej drodze. Kierowca dostawczaka zatrzymany przez policję
Świdwin: kraksa pod wpływem
Z 1,5 promila wjechał w drzewo na prostej drodze. Kierowca dostawczaka zatrzymany przez policję
58-letni mieszkaniec powiatu konińskiego został zatrzymany po poważnym zdarzeniu drogowym na terenie gminy Świdwin. Mężczyzna kierował renault, mając w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Na szczęście nikomu nic się nie stało. 10.06.2026 21:02
Pijany motorowerzysta przewrócił się na jezdnię. Miał 3 promile i sądowy zakaz
Grudziądz: wywrotka po pijaku
Pijany motorowerzysta przewrócił się na jezdnię. Miał 3 promile i sądowy zakaz
55-letni mieszkaniec Grudziądza odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości i złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Mężczyzna przewrócił się na jezdni, jadąc motorowerem. Badanie wykazało, że miał około 3 promile alkoholu w organizmie. 10.06.2026 15:40
Pasażerowie siedzieli na drzwiach jadącego Audi. 18-latek za kierownicą dostał 35 punktów karnych
Sandomierz: kosztowne wygłupy
Pasażerowie siedzieli na drzwiach jadącego Audi. 18-latek za kierownicą dostał 35 punktów karnych
Brawurowa jazda 18-letniego kierowcy Audi w Sandomierzu zakończyła się wysokimi mandatami i dopisaniem do jego konta aż 35 punktów karnych. Niebezpieczne manewry i zachowanie pasażerów nagrały kamery miejskiego monitoringu. 10.06.2026 10:15    1    1
Pijany kierowca uciekał ulicami miasta. Policjanci po służbie zatrzymali go własnym autem
Lębork: zatrzymali pijanego kierowcę
Pijany kierowca uciekał ulicami miasta. Policjanci po służbie zatrzymali go własnym autem
Dwoje policjantów w czasie wolnym od służby przerwało niebezpieczną jazdę pijanego kierowcy Peugeota w Lęborku. Mężczyzna miał ponad półtora promila alkoholu w organizmie, uciekał ulicami miasta, wjeżdżał na chodnik, zignorował znak stop, a po utracie panowania nad autem uderzył w ogrodzenie posesji. 10.06.2026 09:46    1