Świdwin: kraksa pod wpływem
Z 1,5 promila wjechał w drzewo na prostej drodze. Kierowca dostawczaka zatrzymany przez policję
58-letni mieszkaniec powiatu konińskiego został zatrzymany po poważnym zdarzeniu drogowym na terenie gminy Świdwin. Mężczyzna kierował renault, mając w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
10.06.2026 21:02