poniedziałek, 22 czerwca 2026 13:58

Pod wpływem

Pijany wjechał hondą w barierę. Po chwili dokupił "małpkę", wypił ją i chciał wjechać na ekspresówkę pod prąd
Pijany wjechał hondą w barierę. Po chwili dokupił "małpkę", wypił ją i chciał wjechać na ekspresówkę pod prąd
Kompletnym brakiem odpowiedzialności wykazał się 37-letni mieszkaniec Radomia. Jadąc hondą po drodze S-7, w okolicy Jędrzejowa uderzył w barierę energochłonną i odjechał. Potem na stacji paliw w miejscowości Występa spożył alkohol. Następnie usiłował wyjechać pod prąd na „ekspresówkę”. Niebezpieczny manewr uniemożliwili mu funkcjonariusze inspekcji transportu drogowego. Mężczyzna miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. 13.09.2023 15:07    1
Pijany rowerzysta wjechał w zaparkowane auto. Został zabrany do szpitala, a policjanci ukarali go wysokim mandatem
Pijany rowerzysta wjechał w zaparkowane auto. Został zabrany do szpitala, a policjanci ukarali go wysokim mandatem
Ponad półtora promila alkoholu miał w organizmie 28-letni rowerzysta, który nie dostosował prędkości do panujących warunków ruchu, zjechał do prawej krawędzi ruchu i uderzył w zaparkowany pojazd osobowy. W tym przypadku skończyło się na wyłącznie stratach materialnych i strachu, jednak do tragedii było o krok. Kierujący jednośladem, mieszkaniec Rybnika został ukarany dwoma mandatami karnymi o łącznej wartości w wysokości 4 tysięcy złotych. 12.09.2023 20:21
15-latka była tak pijana, że nie można jej było dobudzić. W środku nocy spała na przystanku, w torebce miała biały proszek
15-latka była tak pijana, że nie można jej było dobudzić. W środku nocy spała na przystanku, w torebce miała biały proszek
Minęła godzina 3.30, gdy strażnicy miejscy z IV Oddziału Terenowego w Warszawie otrzymali zgłoszenie o młodej kobiecie leżącej samotnie na przystanku przy ulicy Żelaznej. Funkcjonariusze natychmiast podjęli interwencję. 11.09.2023 18:08    1
Pijany wjechał w drzewo i zasnął przy włączonym silniku. Wściekł się na policjantów, którzy przerwali mu drzemkę
Pijany wjechał w drzewo i zasnął przy włączonym silniku. Wściekł się na policjantów, którzy przerwali mu drzemkę
Policjanci ruchu drogowego udali się na miejsce zgłoszenia, gdzie miał znajdować się nietrzeźwy kierujący. Na miejscu zastali rozbitą toyotę, a w środku śpiącego mężczyznę. Mężczyzna był niezadowolony, że policjanci go obudzili. Zamiast wykonywać polecenia policjantów, był agresywny i zaczął ich obrażać. Skończyło się na tym, że mężczyzna odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz znieważenie policjantów. Mężczyźnie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. 06.09.2023 10:29
Był tak pijany, że przez dwa dni leżał na osiedlowym trawniku. Dopiero po tym czasie ktoś wezwał na miejsce służby
Był tak pijany, że przez dwa dni leżał na osiedlowym trawniku. Dopiero po tym czasie ktoś wezwał na miejsce służby
Nietrzeźwy mężczyzna leżał na trawniku na warszawskim Zaciszu od dwóch dni. Wreszcie ktoś zdecydował się powiadomić o tym strażników miejskich. 01.09.2023 12:34
Kierowca z dożywotnim zakazem omal nie wjechał w radiowóz. Miał 4 promile we krwi i jechał po alkohol
Kierowca z dożywotnim zakazem omal nie wjechał w radiowóz. Miał 4 promile we krwi i jechał po alkohol
Na wniosek policji i prokuratury sąd rejonowy w Puławach zastosował areszt tymczasowy wobec 41-letniego mieszkańca Puław. W miniony poniedziałek, 41-latek jadąc ulicą Dęblińską, kompletnie pijany nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu z naprzeciwka oznakowanemu radiowozowi policji. Miał w organizmie 4 promile alkoholu i dożywotni zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Jak sam przyznał, jechał po alkohol. 31.08.2023 15:32
Po pijaku strasznie zdenerwował się sam na siebie. Ludzie słyszeli krzyki i przekleństwa, więc wezwali policję
Po pijaku strasznie zdenerwował się sam na siebie. Ludzie słyszeli krzyki i przekleństwa, więc wezwali policję
Okres wakacyjny, to czas wytężonej pracy policjantów patrolowo-interwencyjnych. Podejmowane interwencję dotyczą szeregu popełnianych przestępstw i wykroczeń. Dużą liczbę stanowią interwencję dotyczące zakłócenia spoczynku nocnego oraz porządku publicznego. Mandatem ukarany został 26-latek, który w nocy krzyczał sam na siebie. 26.08.2023 12:36
Po całonocnym melanżu wsiadła w czyjeś auto i wjechała w płot. Okazało się ma na sumieniu dużo więcej. Aż 9 zarzutów dla 34-latki
Po całonocnym melanżu wsiadła w czyjeś auto i wjechała w płot. Okazało się ma na sumieniu dużo więcej. Aż 9 zarzutów dla 34-latki
Pijana 34-latka wjechała w płot posesji. Szybko okazało się, że był to dopiero początek jej problemów. Bydgoszczanka usłyszała łącznie aż 9 zarzutów, w tym 5 dotyczących przestępstw. Podejrzanej grozi kara nawet 8 lat pozbawienia wolności, a jej zachowanie oceni sąd. 25.08.2023 13:34    2
Kompletnie pijany wjechał w płot, porzucił auto i uciekł. W środku zostawił prawo jazdy i woreczek z amfetaminą
Kompletnie pijany wjechał w płot, porzucił auto i uciekł. W środku zostawił prawo jazdy i woreczek z amfetaminą
Zarzuty kierowania samochodem osobowym w stanie nietrzeźwości oraz posiadania narkotyków usłyszał 25-latek z gminy Puławy. Mężczyzna będzie także odpowiadał za spowodowanie kolizji. Jest podejrzany o wjechanie Oplem w ogrodzenie posesji w Gołębiu. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3. 24.08.2023 12:07
Dziewczyna wpadła w szał po wódzie, jej chłopak wezwał policję. Oboje byli poszukiwani i skończyli za kratami
Dziewczyna wpadła w szał po wódzie, jej chłopak wezwał policję. Oboje byli poszukiwani i skończyli za kratami
Mundurowi zatrzymali dwie osoby poszukiwane przez Sąd w Oleśnie. Wpadli w ręce policji, po tym jak 31-letni mężczyzna zgłosił interwencję, że w jednym z mieszkań w Górze (dolnośląskie), awanturuje się jego 28-letnia partnerka. 23.08.2023 17:55