poniedziałek, 22 czerwca 2026 15:05

Pod wpływem

Pijany kierowca quada celowo wjechał w samochód osobowy, potem rozbił butelkę i z tulipanem ruszył na kierowcę
Pijany kierowca quada celowo wjechał w samochód osobowy, potem rozbił butelkę i z tulipanem ruszył na kierowcę
Z zaskakującą reakcją spotkał się kierowca Forda, po tym jak mrugnął światłami, aby zwrócić uwagę kierującemu quadem na brak jakiegokolwiek oświetlania. Niespodziewanie kierujący quadem zawrócił i wyprzedził forda, a następnie gwałtownie zaczął cofać uderzając w osobówkę. Badanie wykazało, że był kompletnie pijany. Miał ponad 2 promille alkoholu w organizmie. 09.08.2023 16:18
Kierowca busa na widok policjantów z alkomatem zawrócił i jak gdyby nigdy nic próbował odjechać. Miał prawie 2 promile we krwi
Kierowca busa na widok policjantów z alkomatem zawrócił i jak gdyby nigdy nic próbował odjechać. Miał prawie 2 promile we krwi
Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości będzie odpowiadał 44-letni mieszkaniec Polic. Mężczyzna mając blisko 2 promile alkoholu w organizmie na widok policyjnego radiowozu zawrócił, by uniknąć kontroli. Jego zachowanie od razu zwróciło uwagę funkcjonariuszy. Teraz będzie tłumaczył się w sądzie. 08.08.2023 09:03    1
Pijany kierowca rozbił auto na drzewie i próbował nim dalej jechać. Dopiero na czerwonym świadek wyrwał mu kluczyki
Pijany kierowca rozbił auto na drzewie i próbował nim dalej jechać. Dopiero na czerwonym świadek wyrwał mu kluczyki
Nietrzeźwy kierowca hyundai-a uderzył w drzewo, ale zatrzymał się dopiero na czerwonym świetle. Tam kluczyki ze stacyjki zabrał mu świadek zdarzenia. Okazało się, że 48-latek miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności. 02.08.2023 19:50
Wypił na odwagę i poszedł zdawać egzamin na prawo jazdy. Egzaminator od razu go wyczuł i wezwał policję
Wypił na odwagę i poszedł zdawać egzamin na prawo jazdy. Egzaminator od razu go wyczuł i wezwał policję
Promil alkoholu w organizmie miał 40-latek, który przystąpił do egzaminu na prawo jazdy w Koszalinie. Instruktor wyczuł od niego alkohol, przerwał egzamin i zawiadomił koszalińską policję. Jego przygoda z uprawnieniami skończyła się na placu manewrowym. 02.08.2023 10:47
Pijany tatuś jechał z synem na jednej hulajnodze elektrycznej. Doszło do wypadku, obaj zostali zabrani do szpitala
Pijany tatuś jechał z synem na jednej hulajnodze elektrycznej. Doszło do wypadku, obaj zostali zabrani do szpitala
Wczoraj sopoccy policjanci interweniowali w okolicy wejścia nr 20 na plażę, gdzie przewróciły się dwie osoby jadące jedną hulajnogą elektryczną. Wstępnie ustalono, że 45-letni turysta z Konina mając 1 promil alkoholu kierował hulajnogą, na której przewoził 11-letniego syna. Podczas zjazdu z utwardzonej drogi rowerowej i wjazdu na piaszczystą plażę mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i z synem wywrócili się. Z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu i urazów wewnętrznych trafili do szpitala. Apelujemy o rozwagę i stosowanie się do obowiązujących przepisów. 01.08.2023 22:38
Wiozła dziecko mając blisko 3 promile we krwi. Po zatrzymaniu chciała, żeby policjanci "załatwili to inaczej"
Wiozła dziecko mając blisko 3 promile we krwi. Po zatrzymaniu chciała, żeby policjanci "załatwili to inaczej"
Zarzut łapownictwa, kierowania w stanie nietrzeźwości oraz niezatrzymania się do kontroli drogowej usłyszała 41 latka. Została zatrzymana przez puławskich policjantów po pościgu, w miejscowości Mareczki, gdy jechała Renault z 9-letnią córką. Miała blisko 3 promile alkoholu w organizmie! Grozi jej kara pozbawienia wolności do lat 10. 01.08.2023 13:34
Pijana 16-latka zabrała busa ojca i woziła się z koleżanką. Po wjechaniu w słup odcięły prąd sąsiadom
Pijana 16-latka zabrała busa ojca i woziła się z koleżanką. Po wjechaniu w słup odcięły prąd sąsiadom
Rozbity samochód, uszkodzony płot i skrzynka energetyczna to finał przejażdżki dwóch 16-latek, które bez wiedzy rodziców zabrały auto. Obie były nietrzeźwe. Nastolatki oddaliły się z miejsca zdarzenia pozostawiając samochód z włączonym silnikiem. Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem. 01.08.2023 10:49
Pijany rowerzysta zadzwonił na policję i doniósł sam na siebie. Nie miał już sił, żeby samemu dojechać do domu
Pijany rowerzysta zadzwonił na policję i doniósł sam na siebie. Nie miał już sił, żeby samemu dojechać do domu
Wnioskiem o ukaranie do sądu, zakończyła się policyjna interwencja, którą zgłosił nietrzeźwy 70-latek. Mężczyzna przyjechał do Nowej Dęby na rowerze, a następnie pił alkohol. Wracając do domu, poczuł się znużony i miał problemy z utrzymaniem równowagi na jednośladzie, licząc że funkcjonariusze odwiozą go do domu, postanowił zadzwonić na policję i zgłosić, że jest nietrzeźwy. 29.07.2023 08:20    1
Pijany 18-latek dachował BMW, porzucił auto i zbiegł z miejsca. Prawo jazdy ma od niespełna 3 miesięcy
Pijany 18-latek dachował BMW, porzucił auto i zbiegł z miejsca. Prawo jazdy ma od niespełna 3 miesięcy
Do groźnego zdarzenia doszło dzisiaj rano w Przysusze na ul. Świętokrzyskiej. Młody kierowca , kierując bmw, stracił panowanie nad pojazdem, dachował i uciekł. Przez policjantów został szybko ustalony i zatrzymany. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że jest pod wpływem alkoholu. 28.07.2023 20:22
Zadzwoniła na 112, mówiąc, że chce się zabić. Okazało się, że jest zrozpaczona, bo partner zakazał jej picia alkoholu
Zadzwoniła na 112, mówiąc, że chce się zabić. Okazało się, że jest zrozpaczona, bo partner zakazał jej picia alkoholu
Mandatem karnym za bezpodstawne wezwanie policyjnego patrolu została ukarana mieszkanka powiatu ciechanowskiego (mazowieckie). Kobieta zadzwoniła na numer alarmowy twierdząc, że chce odebrać sobie życie. Policjanci natychmiast podjęli interwencję i pojechali do jej miejsca zamieszkania, gdzie dowiedzieli się, że „nie chce jej się żyć, ponieważ partner…nie pozwala się jej napić alkoholu”. 27.07.2023 07:31