środa, 24 czerwca 2026 12:17

Artykuły

"Łowcy głów" wytropili ściganego Izraelczyka. Próbował zaszyć się na Węgrzech pod nowym nazwiskiem
"Łowcy głów" wytropili ściganego Izraelczyka. Próbował zaszyć się na Węgrzech pod nowym nazwiskiem
Policjanci z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie doprowadzili do zatrzymania 45-letniego obywatela Izraela, który ukrywał się przed polskim wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna był poszukiwany za kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą zajmującą się internetowymi oszustwami inwestycyjnymi na terenie Polski. 31.12.2025 13:52    1
Wypadek volkswagena z czwórką nastolatków. Kierowca bez prawka próbował uciec policji
Wypadek volkswagena z czwórką nastolatków. Kierowca bez prawka próbował uciec policji
Częstochowscy policjanci wyjaśniają okoliczności groźnego wypadku drogowego, do którego doszło we wtorkowy wieczór, 30 grudnia, przy ulicy Lurdyjskiej. Samochód osobowy, którym podróżowało czworo nastolatków w wieku od 15 do 18 lat, uderzył w rury ciepłownicze. Wszyscy trafili do szpitala, a stan jednej z poszkodowanych - 17-letniej dziewczyny lekarze określają jako ciężki. 31.12.2025 13:26    1    7
Kompletnie pijany 21-latek w hondzie skosił latarnię z ozdobami świątecznymi
Otyń: pijacki rajd i kraksa
Kompletnie pijany 21-latek w hondzie skosił latarnię z ozdobami świątecznymi
Nocna jazda ulicami Otynia zakończyła się zniszczonym znakiem drogowym, latarnią i interwencją policji. Za kierownicą hondy siedział 21-letni mieszkaniec gminy Otyń, który – jak ustalili funkcjonariusze – był pijany i nigdy nie posiadał uprawnień do kierowania. 31.12.2025 13:11    1
28-latek wyzywał i opluł w autobusie 12-letniego chłopca, bo nie podobał mu się kolor jego skóry
Bielsko-Biała: agresja wobec 12-latka
28-latek wyzywał i opluł w autobusie 12-letniego chłopca, bo nie podobał mu się kolor jego skóry
Do bulwersującego zdarzenia doszło w jednym z autobusów komunikacji miejskiej na terenie Bielska-Białej. 12-letni chłopiec padł ofiarą agresji słownej i fizycznej tylko ze względu na kolor skóry. Sprawca po wyjściu z autobusu oddalił się, jednak nie uniknął odpowiedzialności. 31.12.2025 12:06    1
Pijany 37-latek pojechał autem do sklepu. Ekspedientka go wyczuła i zabrała kluczyki
Brzeszcze: nie dokończył zakupów
Pijany 37-latek pojechał autem do sklepu. Ekspedientka go wyczuła i zabrała kluczyki
Czujna reakcja ekspedientki jednego ze sklepów spożywczych w gminie Brzeszcze mogła zapobiec tragedii na drodze. Kobieta odebrała kluczyki nietrzeźwemu kierowcy i wezwała policję. 37-letni mieszkaniec Kęt miał w organizmie 1,7 promila alkoholu - informuje Komenda Powiatowa Policji w Oświęcimiu. 31.12.2025 11:13    1
Agresywna 18-latka groziła ratownikom medycznym. Była pijana, a do tego miała przy sobie amfetaminę
Agresywna 18-latka groziła ratownikom medycznym. Była pijana, a do tego miała przy sobie amfetaminę
W niedzielny wieczór, 28 grudnia, doszło do niebezpiecznej sytuacji podczas interwencji medycznej w powiecie ząbkowickim. Ratownicy medyczni, którzy przyjechali udzielić pomocy 18-letniej kobiecie, spotkali się z agresją, wyzwiskami i groźbami. Dzięki szybkiej reakcji policji sytuacja została opanowana, a kobieta zatrzymana. 31.12.2025 11:05
Kierowca z zakazem bezczelnie zajechał pod komendę. Zgłosił się na wezwanie
Mikołów: sam się pogrążył
Kierowca z zakazem bezczelnie zajechał pod komendę. Zgłosił się na wezwanie
Przyjechał samochodem pod komendę, choć miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. 60-letni mieszkaniec powiatu rybnickiego sam dostarczył policjantom dowód złamania prawa. 31.12.2025 11:02    1
Pijany mąż podpalił kołdrę, pod którą spała jego żona. Odpowie za usiłowanie zabójstwa
Pijany mąż podpalił kołdrę, pod którą spała jego żona. Odpowie za usiłowanie zabójstwa
Raciborscy policjanci zatrzymali 67-letniego mężczyznę, który miał podpalić kołdrę, pod którą spała jego żona, oraz kierować wobec niej groźby pozbawienia życia. Do zdarzenia doszło w niedzielę, a agresor został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. 31.12.2025 08:57
29-latka w peruce wybiła szybę w restauracji. Gdy ją złapali, tłumaczyła, że za dużo wypiła
29-latka w peruce wybiła szybę w restauracji. Gdy ją złapali, tłumaczyła, że za dużo wypiła
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Słubicach zatrzymali 29-letnią kobietę podejrzaną o uszkodzenie mienia. Do zdarzenia doszło w listopadzie br., gdy mieszkanka powiatu przechodząc obok jednej z restauracji na terenie miasta wybiła szybę. 31.12.2025 08:43
Wchodził przez okno i okradał domy podczas snu lokatorów. Seryjny włamywacz zatrzymany
Wchodził przez okno i okradał domy podczas snu lokatorów. Seryjny włamywacz zatrzymany
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu zatrzymali 64-letniego mężczyznę podejrzanego o liczne włamania do domów, które miały miejsce od czerwca bieżącego roku na terenie kilku województw. 31.12.2025 08:25