16-latek za kierownicą doprowadził do tragedii. Cztery osoby trafiły do szpitala po dachowaniu Forda
Do bardzo poważnego wypadku drogowego doszło dzisiaj około godziny 3:00 nad ranem w miejscowości Dys pod Lublinem. Kierujący Fordem 16-latek, nie posiadający żadnych uprawnień, stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w drzewo i ogrodzenie, a następnie dachował. Wszyscy podróżujący autem nastolatkowie trafili do szpitala.
Dzisiaj, 12:01
1