piątek, 22 września 2023 16:10

Łysy chciał zamienić życie byłej dziewczyny w piekło. Groził jej śmiercią, znajomych zaatakował piłą

Łysy chciał zamienić życie byłej dziewczyny w piekło. Groził jej śmiercią, znajomych zaatakował piłą

Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 26-latek, który podejrzany jest o uporczywe nękanie swojej byłej partnerki. Z ustaleń mundurowych wynika, że sprawca groził kobiecie śmiercią, śledził ją oraz niepokoił telefonicznie. Dodatkowo groził również jej znajomym, których usiłował zaatakować piłą elektryczną. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
W miniony weekend do janowskiego komisariatu w Białej Podlasce zgłosiła się 22-latka zaniepokojona zachowaniem byłego partnera. Z relacji kobiety wynikało, że mężczyzna od kilku miesięcy nęka ją. Grozi jej śmiercią i zniszczeniem mienia, śledzi jak też obserwuje jej miejsce zamieszkania, a także niepokoi telefonicznie. Przez to wszystko czuje się zagrożona i obawia się o swoje życie.

Dodatkowo tego dnia otrzymaliśmy kolejne zgłoszenie dotyczące 26-letniego mieszkańca Janowa Podlaskiego. Z przekazanej informacji wynikało, że agresywny i nietrzeźwy mężczyzna groził znajomym pokrzywdzonej. Po awanturze próbował zaatakować ich piłą elektryczną. Dzięki skutecznej obronie poszkodowanych żadna z tych osób nie doznała obrażeń ciała, a piła została skutecznie odebrana agresorowi.

Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia i został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Odpowiadał będzie zarówno za stalking i groźby karalne, a także usiłowanie uszkodzenia ciała pokrzywdzonych.

Wczoraj wobec 26-latka na wniosek Policji i prokuratury, bialski sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Za popełnione czyny grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.Źródło: policja Biała Podlaska 

nekanie biala podlaska (2)
nekanie biala podlaska (2)


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama