niedziela, 1 października 2023 10:48

Zjechał do kraju tylko na chwilę, zostanie na dłużej. Policjanci odstawili 42-latka do więzienia

Zjechał do kraju tylko na chwilę, zostanie na dłużej. Policjanci odstawili 42-latka do więzienia

Wczoraj sopoccy kryminalni postanowili sprawdzić posesję na terenie ogródków działkowych w Gdańsku, gdzie mógł ukrywać się poszukiwany przez nich mężczyzna. Mężczyzny tam nie było, za to na miejscu policjanci spotkali 42-latka. W wyniku sprawdzenia w policyjnych bazach okazało się, że on także jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości i zgodnie z wyrokiem Sądu Rejonowego Gdańsk-Południe w Gdańsku ma do odbycia karę 2 lat i 10 miesięcy pozbawienia wolności m.in. za przestępstwo znęcania się nad inną osobą.
Wczoraj popołudniu kryminalni z Sopotu w trakcie prowadzonych czynności poszukiwawczych postanowili sprawdzić jedną z posesji na terenie ogródków działkowych w Gdańsku, gdzie mógł ukrywać się poszukiwany. Mężczyzny tam nie było, za to na miejscu funkcjonariusze spotkali 42-latka. Gdańszczanin oświadczył im, że przyjechał do Polski tydzień wcześniej chcąc zrobić niespodziankę swojej mamie z okazji Dnia Matki i wkrótce wyjeżdża. Gdy kryminalni sprawdzili go w policyjnych bazach okazało się, że jednak zostanie tu dłużej. Mężczyznę od lutego 2023 roku poszukiwali gdańscy policjanci, a zgodnie z zarządzeniem Sądu Rejonowego Gdańsk-Południe w Gdańsku ma on do odbycia karę 2 lat i 10 miesięcy pozbawienia wolności m.in. za przestępstwo znęcania się nad inną osobą.

Zatrzymany 42-latek został doprowadzony do sopockiej komendy i osadzony w policyjnej celi. Dziś funkcjonariusze z wydziału konwojowo-ochronnego przewiozą go do jednostki penitencjarnej, gdzie odbędzie zasądzoną karę blisko 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: pomorska policja 

168-115511
168-115511


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama