niedziela, 1 października 2023 10:16

Kierowca z 4 zakazami zatrzymany w środku nocy. Tłumaczył, że jest zakochany i musi jechać do dziewczyny

Kierowca z 4 zakazami zatrzymany w środku nocy. Tłumaczył, że jest zakochany i musi jechać do dziewczyny
Pomimo wydanych 4 sądowych zakazów prowadzenia pojazdów, 30-latek wsiadł za kółko. Spiesząc się do swojej dziewczyny "wpadł", bo przekroczył prędkość. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem.

W poniedziałek (29.05) około godziny 1.20 na ulicy Warszawskiej w Radomiu policjanci radomskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki audi, którego kierujący przekroczył dopuszczalną prędkość o 19 km/h. W trakcie kontroli wyszło na jaw, że kierujący nigdy nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Pomimo braku prawa jazdy mężczyzna jednak nie pierwszy raz zdecydował się na kierowanie i posiadał w systemie 4 aktywne zakazy prowadzenia pojazdów, ostatnie 3 wydane przez sąd w kwietniu tego roku.

Na pytanie policjantów, dlaczego mężczyzna wciąż nie stosuje się do wyroków sądu, odrzekł, że jest zakochany i musi dojeżdżać do swojej dziewczyny. Na miejsce została wezwana siostra mężczyzny, której mundurowi przekazali pojazd. Kobieta oświadczyła, że już kolejny raz odbierała auto od funkcjonariuszy w związku z brakiem uprawnień brata i ewidentnie nie była z tego faktu zadowolona. Teraz zakochany mężczyzna kolejny raz odpowie przed sądem.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama