niedziela, 1 października 2023 11:57

Włamali się do magazynu marketu, ukradli alkohol i urządzili libację pod chmurką

Włamali się do magazynu marketu, ukradli alkohol i urządzili libację pod chmurką

Policjanci z wydziału prewencji zatrzymali mężczyzn, którzy ukradli alkohol oraz artykuły spożywcze z magazynu zewnętrznego jednego z rawskich marketów. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu. Zatrzymanym grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
1 czerwca 2023 roku kilkanaście minut po północy policjanci otrzymali informację, że z magazynu zewnętrznego jednego z rawskich marketów trzech mężczyzn kradnie towar. Funkcjonariusze natychmiast pojechali pod wskazany adres. Za ogrodzeniem zauważyli  grupę osób siedzącą pod drzewami z kartonami skradzionego alkoholu i artykułami spożywczymi. Zatrzymani mężczyźni w wieku od 26 do 47 lat, byli zaskoczeni. Nie spodziewali się, że ktoś mógł ich zauważyć. Wszyscy panowie zdążyli "skosztować" alkohol, który ukradli. Wartość towaru została oszacowana na blisko 1000 złotych.

Cała trójka to mieszkańcy Rawy Mazowieckiej, którzy noc spędzili w policyjnym areszcie, a po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzuty. Na nagraniu z monitoringu policjanci zauważyli również czwartego mężczyznę, który także brał udział w kradzieży. Następnego dnia 35-latek został zatrzymany przez rawskich kryminalnych. Mężczyznom grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama