środa, 4 października 2023 12:35

Na widok radiowozu zdjął gacie i pokazał policjantom pośladki. Gdy go wypuścili narobił jeszcze większej bardachy

Policjanci z Czerska zatrzymali mężczyznę w związku ze zniszczeniem mienia oraz kierowaniem gróźb karalnych, dodatkowo mężczyzna odpowie za kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za przestępstwo kierowania gróźb karalnych kodeks przewiduje karę do 2 lat pozbawienia wolności, natomiast za niszczenie mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Na widok radiowozu zdjął gacie i pokazał policjantom pośladki. Gdy go wypuścili narobił jeszcze większej bardachy

We wtorek policjanci z Czerska interweniowali wobec 42-letniego mężczyzny, który na widok policyjnego radiowozu zdjął spodnie i pokazał policjantom pośladki. Spotkanie z policjantami zakończyło się dla żartownisia mandatem. Jak się później okazało, ten sam mężczyzna po spotkaniu z mundurowymi poszedł do swojego kolegi gdzie pili alkohol. W trakcie spotkania między kolegami doszło do kłótni. 42-latek oblał samochód swojego kompana białą farbą, a jego wnętrze piwem, dodatkowo uszkodził ogrodzenia posesji. Ponadto jak ustalili policjanci, ten sam mężczyzna po całym zajściu poszedł na teren innej  posesji, gdzie groził czterem kobietom, po czym jednej z nich zabrał rower i pojechał w kierunku centrum miasta. 

Zaalarmowani o sytuacji policjanci zauważyli 42-latka jadącego rowerem  na jednej z ulic Czerska. Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość mężczyzny, okazało się, że ma on ponad promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany, grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Nie pamięta 12.08.2023 14:43
Niektórzy po prostu są debilami i nic nie poradzisz :)

XYZ 31.07.2023 12:07
Komentarz usunięty

PITER 31.07.2023 11:36
Wypuścić go na wolność! Dzięki takim gnidom na wolności sędzia, prokurator i adwokacina mają co do gara włożyć.

gosc 30.07.2023 09:39
dno

Marcin 29.07.2023 13:15
„...oblał samochód swojego kompana białą farbą, a jego wnętrze piwem” - kumpel chyba nie narzekał, że jego wnętrze zostało oblane piwem. A „bardacha” to niestety niski styl pisania dla prostych odbiorców.

Normalny 28.07.2023 15:51
Jedną ciotę mniej na ulicy.

Reklama