środa, 4 października 2023 12:52

Polski kierowca ciężarówki zaginął w Niemczech. Policjanci apelują o pomoc w jego poszukiwaniach

Ostrołęccy policjanci prowadzą poszukiwania 34-letniego mieszkańca Kadzidło Arkadiusza Półtorak. Zaginiony 19 sierpnia bieżącego roku wyjechał z Ostrołęki ciężarówką do Niemiec i do chwili obecnej nie wrócił do domu i nie nawiązał kontaktu z rodziną. W ostatnim czasie mógł znajdować się na parkingu w rejonie m. Weissenberg na terenie Niemiec. Wszystkie osoby, które mają wiedzę na temat miejsca przebywania zaginionego, bądź go widziały proszone są o pilny kontakt z dyżurnym ostrołęckich policjantów pod numer bezpośredni numer telefonu 47 704 14 24, bądź z najbliższą jednostką policji. Poniżej zamieszczamy rysopis zaginionego 34-latka.
Polski kierowca ciężarówki zaginął w Niemczech. Policjanci apelują o pomoc w jego poszukiwaniach

Rysopis: wzrost 174 cm, średniej budowy ciała, włosy blond. Policjanci proszą o udostępnianie informacji wśród znajomych oraz branży transportowej. Być może zaginiony był widziany na wskazanym parkingu. Każda informacja na temat zaginionego będzie dla nas istotna.  Działania poszukiwawcze są w głównej mierze prowadzone przez policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

 W przypadku zauważenia zaginionego mężczyzny prosimy o pilny kontakt z dyżurnym ostrołęckich policjantów pod numer bezpośredni numer telefonu 47 704 14 24, bądź z najbliższą jednostką policji.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama