środa, 4 października 2023 12:40

Tragiczny wypadek 29-letniego motocyklisty. Na prostym odcinku stracił panowanie nad yamahą i wjechał w pole

Sieradzcy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sieradzu wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Wojciechów w gminie Sieradz. 29-letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego kierujący jednośladem poniósł śmierć na miejscu.
Tragiczny wypadek 29-letniego motocyklisty. Na prostym odcinku stracił panowanie nad yamahą i wjechał w pole

Do wypadku doszło 15 września 2023 roku około godziny 7.20  w miejscowości Wojciechów. Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący motocyklem yamaha 29-letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego na prostym odcinku drogi z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w pole. Na miejsce zdarzenia skierowane zostały służby ratunkowe, w tym zadysponowany został śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Niestety pomimo podjętej  reanimacji i wysiłku służb medycznych motocyklista zmarł. Pracujący na miejscu policjanci wykonali oględziny i  zabezpieczyli ślady związane ze zdarzeniem. Okoliczności i przyczyny tego wypadku wyjaśni śledztwo prowadzone przez sieradzkich policjantów pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sieradzu.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama