poniedziałek, 22 grudnia 2025 20:37

29-latek przyszedł z narkotykami na komendę. Nie wiedział, że jest poszukiwany - skończył za kratami

29-letni mieszkaniec Giżycka, który zgłosił się 19 grudnia do tamtejszej komendy w związku z prowadzonymi czynnościami wyjaśniającymi, został zatrzymany przez policjantów. Podczas sprawdzenia w policyjnych systemach informatycznych okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany nakazem doprowadzenia do aresztu śledczego celem odbycia kary 10 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo oszustwa.
29-latek przyszedł z narkotykami na komendę. Nie wiedział, że jest poszukiwany - skończył za kratami
archiwum

Podczas dalszych czynności funkcjonariusze przeszukali 29-latka pod kątem posiadania nielegalnych przedmiotów. W lewej kieszeni spodni znaleziono zawiniątko z białym proszkiem, które po badaniu testerem narkotykowym okazało się być amfetaminą.

Po wykonaniu wszystkich czynności, zgodnie z poleceniem sądu, mężczyzna został doprowadzony do wskazanego aresztu śledczego. Nakaz doprowadzenia wydał Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze