Dzielnicowi ustalili że poszukiwany przestał pojawiać się w swoim domu. Z ich informacji wynikało że mężczyzna może przebywać u rodziny lub znajomych. Podejrzenia funkcjonariuszy szybko się potwierdziły. W poniedziałek rano policjanci zapukali do drzwi jednego z dalekich kuzynów 48-latka.
Właściciel domu był kompletnie zaskoczony wizytą policji ponieważ nie wiedział o problemach swojego gościa. Sam poszukiwany również nie spodziewał się zatrzymania. Mężczyzna został przewieziony do komendy a następnie trafił prosto do zakładu karnego.
48-latek został skazany za przestępstwa przeciwko rodzinie. W więzieniu spędzi teraz najbliższe półtora roku. Policja przypomina że każda osoba która ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości musi liczyć się z zatrzymaniem i doprowadzeniem do odbycia kary.







Napisz komentarz
Komentarze