środa, 24 czerwca 2026 00:50

mazowieckie

Nagła wizyta policjantów go nie zaskoczyła. Wmawiał im, że duże ilości narkotyków ma na swój użytek
Nagła wizyta policjantów go nie zaskoczyła. Wmawiał im, że duże ilości narkotyków ma na swój użytek
Tym razem policjanci nie wzbudzili swoim pojawieniem się zaskoczenia. Widok kryminalnych w drzwiach mieszkania w najmniejszym stopniu nie zdziwił 49-latka. Od razu przyznał, że posiada narkotyki, ale dlatego, że je zażywa. Policjanci Wydziału Kryminalnego w zajmowanych przez mężczyznę pomieszczeniach zabezpieczyli ponad 400 gramów marihuany, prawie pół kilograma mefedronu, blisko 800 gramów amfetaminy i do tego kilkanaście gramów kokainy. Zatrzymany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających i na wniosek Prokuratury Rejonowej Warszawa Praga-Północ został przez sąd tymczasowo aresztowany. 14.03.2025 08:06    1
Przyleciał z Dubaju, na lotnisku już czekali policjanci. Zatrzymanie ściganego za oszustwa 61-latka
Przyleciał z Dubaju, na lotnisku już czekali policjanci. Zatrzymanie ściganego za oszustwa 61-latka
Policjanci z warszawskiego Śródmieścia zatrzymali na lotnisku Chopina 61-letniego obywatela Polski. Mężczyzna kilka minut wcześniej przyleciał z Dubaju do Polski. Na płycie czekali na niego funkcjonariusze Wydziału Operacyjno-Rozpoznawczego i Straży Granicznej. Jest on podejrzany o szereg przestępstw gospodarczych. Prokuratura Okręgowa w Warszawie wydała za nim list gończy. 14.03.2025 07:52
Pijany 45-latek niechcący wjechał przed Komendę Stołeczną Policji. W aucie też kolega z narkotykami
Warszawa: fatalna pomyłka pijanego kierowcy
Pijany 45-latek niechcący wjechał przed Komendę Stołeczną Policji. W aucie też kolega z narkotykami
Nietrzeźwy kierowca wjechał na tzw. koronę przy Komendzie Stołecznej Policji. Zatrzymał go policjant stołecznego Wydziału Ochrony Placówek Dyplomatycznych. Okazało się, że mężczyzna miał niemal 3 promile alkoholu, dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów i wcześniej spowodował kolizję. Pasażer, który z nim podróżował, miał przy sobie narkotyki. 13.03.2025 19:30
Akcja kryminalnych w Warszawie. Rozbita grupa włamywaczy okradająca sklepy i lokale usługowe
Akcja kryminalnych w Warszawie. Rozbita grupa włamywaczy okradająca sklepy i lokale usługowe
Działania operacyjne, które od dłuższego czasu prowadzili policjanci z "mienia" Wydziału Kryminalnego Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI miały na celu rozbicie grupy mężczyzn, którzy dokonywali szeregu kradzieży z włamaniem do lokali handlowo-usługowych na terenie Warszawy. Podczas nocnej "obławy" na Mokotowie i Pradze Północ kryminalni zatrzymali czterech mężczyzn i zabezpieczyli przedmioty służące im do popełniania tych przestępstw, jak również skradzione w wyniku tych włamań fanty. Przestępcza działalność mężczyzn naraziła pokrzywdzonych na straty przekraczające 100 tys. złotych. Na wniosek prokuratora sąd tymczasowo aresztował wszystkich podejrzanych na trzy miesiące. Za kradzieże z włamaniem grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności. 13.03.2025 09:05    2
Pijany kierowca po kolizji uciekł z miejsca. Pomylił drogę i wjechał pod drzwi komendy [WIDEO]
Pijany kierowca po kolizji uciekł z miejsca. Pomylił drogę i wjechał pod drzwi komendy [WIDEO]
W minionym tygodniu policjant stołecznego Wydziału Ochrony Placówek Dyplomatycznych ujął nietrzeźwego kierowcę, który w godzinach wieczornych wjechał na tzw. koronę przy Komendzie Stołecznej Policji. Okazało się, że mężczyzna miał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów, prawie 3 promile alkoholu we krwi, a wcześniej spowodował kolizję. Podróżujący z nim pasażer posiadał przy sobie narkotyki. 13.03.2025 08:06
Białorusin Stepan K. oskarżony o podpalenie marketu budowlanego. Prokuratura: działał na zlecenie rosyjskiego wywiadu
Warszawa: podpalił supermarket. Zarzuty dla Białorusina
Białorusin Stepan K. oskarżony o podpalenie marketu budowlanego. Prokuratura: działał na zlecenie rosyjskiego wywiadu
Podejrzany usłyszał zarzut podpalenia marketu budowlanego w Warszawie. Śledczy ustalili, że działał na zlecenie rosyjskiego wywiadu. Pożar wybuchł 14 kwietnia 2024 roku, niszcząc część sklepu i powodując straty przekraczające 3,5 miliona złotych. Sprawą zajmuje się Mazowiecki Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej. 12.03.2025 19:25    1
Policjanci zepchnęli audi z drogi. Kierowca uciekał, bo był pijany i miał dożywotni zakaz jazdy
Policjanci zepchnęli audi z drogi. Kierowca uciekał, bo był pijany i miał dożywotni zakaz jazdy
Policjanci z sierpeckiej drogówki zatrzymali kierowcę audi, który uciekał przed kontrolą drogową. Mężczyzna prowadził pojazd w stanie nietrzeźwości i mimo dożywotniego zakazu kierowania. Po skutecznej interwencji funkcjonariuszy, trafił do policyjnego aresztu. 34-letni mężczyzna usłyszał zarzuty, za które grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. 12.03.2025 08:34
29-latek zbudował specjalny magazyn na narkotyki. Po zatrzymaniu grozi mu 18 lat więzienia
29-latek zbudował specjalny magazyn na narkotyki. Po zatrzymaniu grozi mu 18 lat więzienia
Policjanci z warszawskiego Śródmieścia zatrzymali w powiecie piaseczyńskim 29-letniego obywatela Polski. Mężczyzna w specjalnym magazynie na podwórku przechowywał ponad 4 kilogramy różnych narkotyków. Usłyszał kilka zarzutów, w tym wprowadzania zabronionych substancji do obrotu. Działał w warunkach recydywy, grozi mu do 18 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. 12.03.2025 07:20    1
Mając 2,5 promila wsiadł za kółko i pojechał na giełdę zoologiczną. Kupił kurę, a stracił prawko
Mając 2,5 promila wsiadł za kółko i pojechał na giełdę zoologiczną. Kupił kurę, a stracił prawko
W minioną niedzielę podczas kontroli drogowej policjanci z Lipska (mazowieckie) zatrzymali nietrzeźwego kierującego. 36-letni mężczyzna miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie alkoholu. W takim stanie wyruszył na giełdę zoologiczną na zakupy ptaków. 12.03.2025 07:05
Okęcie: Polak przemycał kokainę z Peru. W puszkach po piwie miał 3,5 kg narkotyku [FOTO]
Okęcie: Polak przemycał kokainę z Peru. W puszkach po piwie miał 3,5 kg narkotyku [FOTO]
Funkcjonariusze Zarządu w Kielcach CBŚP wspólnie z funkcjonariuszami z Placówki Straży Granicznej Warszawa — Okęcie przechwycili na warszawskim lotnisku Okęcie ponad 3,5 kilograma kokainy. Śledztwo nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Ochota w Warszawie. 12.03.2025 06:58    1