środa, 24 czerwca 2026 20:02

Piraci drogowi

Wjechała garbusem w pylon na stacji paliw. Kobieta ledwo stała na nogach. Miała ponad 3 promile
Radomsko: złapana przez świadków
Wjechała garbusem w pylon na stacji paliw. Kobieta ledwo stała na nogach. Miała ponad 3 promile
Ponad trzy promile alkoholu miała 36-letnia kierująca Volkswagenem, która w Radomsku uderzyła w pylon na terenie stacji paliw, a potem porzuciła samochód i zaczęła uciekać pieszo. Kobietę ujął policjant z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku, który był w czasie wolnym od służby. 18.05.2026 12:47    1
Zatrzymał się do kontroli ponad sto metrów dalej, wyskoczył z auta i zaczął uciekać. Był po amfetaminie
Bogucice Pierwsze: ucieczka i zatrzymanie
Zatrzymał się do kontroli ponad sto metrów dalej, wyskoczył z auta i zaczął uciekać. Był po amfetaminie
Przekroczenie prędkości było tylko początkiem problemów 29-latka zatrzymanego przez pińczowską drogówkę. Mężczyzna próbował uniknąć kontroli, porzucił samochód i zaczął uciekać pieszo. Szybko wyszło na jaw, że nie miał uprawnień do kierowania, był pod działaniem amfetaminy, przewoził papierosy bez akcyzy i był poszukiwany do odbycia kary więzienia. 18.05.2026 10:36
Poszukiwany 34-latek czuł się tak bezkarny, że jeździł pijany z dwoma zakazami. Trafił do aresztu
Zabrze: areszt za drogową recydywę
Poszukiwany 34-latek czuł się tak bezkarny, że jeździł pijany z dwoma zakazami. Trafił do aresztu
Policyjna kontrola w Zabrzu zakończyła się zatrzymaniem 34-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna prowadził Forda, choć miał dwa aktywne sądowe zakazy kierowania pojazdami. To jednak nie wszystko. Był pijany i poszukiwany listem gończym. 17.05.2026 11:31    2
Wstawił do motoroweru silnik z motocykla. Wpadł, gdy jechał szybciej niż to możliwe
Goleniów: nielegalna przeróbka
Wstawił do motoroweru silnik z motocykla. Wpadł, gdy jechał szybciej niż to możliwe
Zaczęło się od przekroczenia prędkości o 19 km/h, a skończyło na ujawnieniu poważniejszej nieprawidłowości. Policjanci z powiatu goleniowskiego zatrzymali do kontroli 32-latka jadącego motorowerem marki Junak. Szybko okazało się, że pojazd tylko w dokumentach był motorowerem. 16.05.2026 16:28
Pijana matka wiozła 12-letnią córkę. Wpadła, bo zapomniała zapiąć pasów
Nidzica: naraziła siebie i dziecko
Pijana matka wiozła 12-letnią córkę. Wpadła, bo zapomniała zapiąć pasów
Ponad 2,2 promila alkoholu miała w organizmie 41-letnia mieszkanka gminy Czorsztyn, którą policjanci zatrzymali do kontroli w Niedzicy. Kobieta przewoziła samochodem swoją 12-letnią córkę. 16.05.2026 14:41    1
Kradł paliwo, a potem uciekał przed policją. Szaleńczy pościg zakończony aresztem dla 29-latka
Kradł paliwo, a potem uciekał przed policją. Szaleńczy pościg zakończony aresztem dla 29-latka
Garwolińscy policjanci po dynamicznym pościgu zatrzymali 29-letniego kierowcę, który uciekał przed nieoznakowanym radiowozem. Mężczyzna był podejrzewany o serię kradzieży paliwa na terenie całego powiatu. Podczas ucieczki mieszkaniec powiatu garwolińskiego rażąco łamał przepisy ruchu drogowego, jechał pod prąd oraz po chodnikach, stwarzając ogromne zagrożenie dla pieszych i innych kierowców. Agresywny uciekinier został obezwładniony, a decyzją sądu najbliższe miesiące spędzi w tymczasowym areszcie. 16.05.2026 08:46    1
17-latek miał 1,5 promila i jechał hulajnogą z dziewczyną. Teraz musi skombinować 3100 zł
17-latek miał 1,5 promila i jechał hulajnogą z dziewczyną. Teraz musi skombinować 3100 zł
17-latek jechał hulajnogą po alkoholu i przewoził pasażerkę. Dostał mandaty na 3100 złotych 15.05.2026 14:57    2
Miał dożywotni zakaz prowadzenia, ale dalej jeździł pijany. Policjanci musieli wyciągnąć go z auta
Ostrowiec Świętokrzyski: areszt za recydywę drogową
Miał dożywotni zakaz prowadzenia, ale dalej jeździł pijany. Policjanci musieli wyciągnąć go z auta
Nie miał prawa wsiadać za kierownicę, a mimo to prowadził peugeota. Gdy policjanci chcieli zatrzymać go do kontroli, zaczął uciekać bocznymi uliczkami. Po chwili uderzył samochodem w jednego z funkcjonariuszy. 40-letni ostrowczanin trafił do aresztu. 15.05.2026 11:11
Kompletnie pijany kierowca zasnął w aucie na stacji benzynowej. Obudzili go policjanci
Żuromin: zmogło go za kierownicą
Kompletnie pijany kierowca zasnął w aucie na stacji benzynowej. Obudzili go policjanci
38-letni kierowca odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna najpierw miał poruszać się zygzakiem drogą wojewódzką nr 563 z Żuromina w kierunku Kuczborka, a później zasnął za kierownicą na stacji paliw. 14.05.2026 23:18
Jeździł tak jakby przepisy go nie obowiązywały. Mężczyzna w końcu się doigrał. Dostał zakaz i musi płacić
Braniewo: notoryczny pirat
Jeździł tak jakby przepisy go nie obowiązywały. Mężczyzna w końcu się doigrał. Dostał zakaz i musi płacić
27-letni mieszkaniec Elbląga odpowiadał przed Sądem Rejonowym w Braniewie za serię wykroczeń drogowych, których dopuścił się w ciągu kilku miesięcy. Mężczyzna m.in. nie stosował się do znaków, wjechał autem do przydrożnego rowu, a później prowadził samochód po użyciu alkoholu. 14.05.2026 20:52    1