środa, 24 czerwca 2026 16:58

Piraci drogowi

Pijany kierowca rozbił Dacię na A2. Uderzył w naczepę ciężarówki, a potem w bariery
Skierniewice: pijany na autostradzie
Pijany kierowca rozbił Dacię na A2. Uderzył w naczepę ciężarówki, a potem w bariery
Groźne zdarzenie na autostradzie A2 mogło zakończyć się tragicznie. 39-letni kierowca Dacii uderzył w tył naczepy samochodu ciężarowego, a następnie w bariery energochłonne. Badanie wykazało, że mężczyzna miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. 24.05.2026 12:01    2
21-latka próbowała jechać autem z prawie dwoma promilami. Nie zauważyła budynku i wjechała w ścianę
Krosno Odrzańskie: na podwójnym gazie
21-latka próbowała jechać autem z prawie dwoma promilami. Nie zauważyła budynku i wjechała w ścianę
Blisko dwa promile alkoholu w organizmie miała 21-letnia kierująca Toyotą, która straciła panowanie nad autem i uderzyła w budynek przy ulicy Grobla w Krośnie Odrzańskim. Kobieta trafiła na badania do szpitala, a policjanci zatrzymali jej prawo jazdy. 24.05.2026 11:16    1
Chcieli zatrzymać zdezelowaną mazdę na autostradzie, ale kierowca zaczął uciekać. Miał zakaz do 2030
Knurów: pościg na autostradzie
Chcieli zatrzymać zdezelowaną mazdę na autostradzie, ale kierowca zaczął uciekać. Miał zakaz do 2030
Niesprawne oświetlenie osobowej mazdy zwróciło uwagę policjantów patrolujących autostradę A1. Mundurowi chcieli zatrzymać kierowcę do kontroli, ale ten próbował uciekać. Szybko okazało się, że 20-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju miał powody, by unikać spotkania z funkcjonariuszami. Do 2030 roku obowiązywały go dwa zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych. 23.05.2026 23:22    1
Chłopak na hulajnodze uderzył w samochód, zrobił salto i wylądował na asfalcie
Chłopak na hulajnodze uderzył w samochód, zrobił salto i wylądował na asfalcie
Groźnie wyglądające zdarzenie na przejściu dla pieszych w Elblągu. 17-latek jadący hulajnogą elektryczną wjechał z impetem na pasy przy ul. Sienkiewicza, prosto pod nadjeżdżający samochód. Młody mężczyzna został potrącony, ale na szczęście skończyło się na potłuczeniach. 23.05.2026 23:13    1    1
Pojechał maszyną po alkohol, a potem machał flaszkami przed policyjną kamerą
Marki: odpowie przed sądem
Pojechał maszyną po alkohol, a potem machał flaszkami przed policyjną kamerą
29-letni operator ładowarki został zatrzymany do kontroli w Markach po tym, jak chwilę wcześniej kupił alkohol w sklepie i odjechał maszyną budowlaną. Badanie wykazało, że miał blisko pół promila alkoholu w organizmie, a dodatkowo nie posiadał uprawnień do kierowania takim pojazdem. 22.05.2026 13:52    1
12-latka na quadzie uderzyła w ogrodzenie. Została wezwana policja, a sprawa trafi do sądu rodzinnego
Uchanie: ta przejażdżka źle się skończyła
12-latka na quadzie uderzyła w ogrodzenie. Została wezwana policja, a sprawa trafi do sądu rodzinnego
12-letnia dziewczynka kierująca quadem wjechała w ogrodzenie jednej z posesji w gminie Uchanie. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń, ale sprawa trafi teraz do Sądu Rodzinnego i Nieletnich. 22.05.2026 10:18    1
Na oczach policjantów popisywał się jazdą na jednym kole. Nie opłaciło się
Lubin: kosztowne popisy
Na oczach policjantów popisywał się jazdą na jednym kole. Nie opłaciło się
Brawurowa jazda motocyklisty z Wrocławia zakończyła się utratą prawa jazdy. 37-latek na oczach policjantów z Lubina podniósł przednie koło motocykla i jadąc na tylnym, zmienił pas ruchu. Funkcjonariusze uznali, że stworzył bezpośrednie zagrożenie w ruchu drogowym. 21.05.2026 14:09    1
Dwa lata bezwzględnego więzienia dla kierowcy za pijacką recydywę. Miał ponad 3 promile, a potem 2,5
Łazy: surowa kara za recydywę
Dwa lata bezwzględnego więzienia dla kierowcy za pijacką recydywę. Miał ponad 3 promile, a potem 2,5
Miał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów, a mimo to kolejny raz wsiadł za kierownicę Forda. 47-letni mieszkaniec gminy Łazy został zatrzymany przez policjantów z łazowskiego komisariatu. Był pijany. To nie pierwszy taki przypadek w jego wykonaniu w ostatnich tygodniach. 21.05.2026 11:23    1
Kierowca ambulansu bez powodu używał sygnałów i jechał bardzo ryzykownie. Był pijany
Sosnowiec: na bombach i na bombie
Kierowca ambulansu bez powodu używał sygnałów i jechał bardzo ryzykownie. Był pijany
Niebezpieczna jazda, zmiany pasów bez kierunkowskazów i używanie sygnałów świetlnych oraz dźwiękowych bez żadnych podstaw. Tak, według policji, zachowywał się kierowca prywatnego transportu medycznego zatrzymany na drodze krajowej nr 86 w Sosnowcu. Jak się okazało, 58-latek był pod wpływem alkoholu. 21.05.2026 11:13    1
Z prawie 2 promilami uciekał policji i rozbił cztery auta po drodze. Zatrzymał się dopiero w lesie
Ostróda: pościg i zatrzymanie
Z prawie 2 promilami uciekał policji i rozbił cztery auta po drodze. Zatrzymał się dopiero w lesie
Najpierw uderzył w peugeota na rondzie, później uszkodził kolejne samochody i nie zatrzymał się do kontroli. Groźny ciąg zdarzeń drogowych rozegrał się w Ostródzie i zakończył dopiero poza miastem, w rejonie kompleksów leśnych. 30-letni kierowca audi miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. 21.05.2026 10:32