piątek, 26 czerwca 2026 05:07

Piraci drogowi

Ukrainiec miał gdzieś zakaz i dalej jeździł. Tym razem uznali, że już się nie poprawi i będzie deportowany
Łowicz: będzie deportowany
Ukrainiec miał gdzieś zakaz i dalej jeździł. Tym razem uznali, że już się nie poprawi i będzie deportowany
Łowiccy policjanci zatrzymali 39-letniego obywatela Ukrainy, który mimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów kierował busem, przewożąc pasażerów w niebezpieczny sposób. Jak informuje Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi, mężczyzna miał wcześniej na koncie kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz liczne wykroczenia drogowe. Policjanci wystąpili z wnioskiem o wydanie decyzji o zobowiązaniu cudzoziemca do powrotu do kraju. 28.10.2025 22:29    1
Myślał, że na pustych ulicach może bezkarnie łamać przepisy. Zapomniał o monitoringu
Połczyn-Zdrój: nocny pirat
Myślał, że na pustych ulicach może bezkarnie łamać przepisy. Zapomniał o monitoringu
Nocna przejażdżka po pustych ulicach Połczyna-Zdroju zakończyła się dla 25-letniego kierowcy serią mandatów na łączną kwotę 1250 złotych i 15 punktami karnymi. Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Świdwinie, do wykroczeń doszło dzięki czujności operatorów monitoringu miejskiego i skutecznej współpracy policjantów ze Strażą Miejską w Połczynie-Zdroju. 28.10.2025 19:40
Wyszła na przerwę z więzienia i po pijaku wjechała autem do rowu. Siedziała za to samo
Różyny: odsiadka niczego jej nie nauczyła
Wyszła na przerwę z więzienia i po pijaku wjechała autem do rowu. Siedziała za to samo
Nawet 4,5 roku pozbawienia wolności grozi 36-letniej mieszkance Olsztyna, która w stanie nietrzeźwości wjechała samochodem do rowu. Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Pruszczu Gdańskim, kobieta miała cztery sądowe zakazy prowadzenia pojazdów, a w chwili zdarzenia przebywała na przerwie w odbywaniu kary więzienia – również za jazdę po alkoholu. 28.10.2025 17:43    2    1
Złamał trzy sądowe zakazy jazdy. Niedawno wyszedł z więzienia, teraz wróci za kraty
Złamał trzy sądowe zakazy jazdy. Niedawno wyszedł z więzienia, teraz wróci za kraty
Policjanci z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego w Białołęce zatrzymali 31-letniego kierowcę opla, który złamał trzy sądowe zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych. Mężczyzna jechał niesprawnym samochodem i nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa. 28.10.2025 08:42
Obywatel Zimbabwe woził ludzi bez licencji i prawa jazdy. Dacia nie miała nawet przeglądu
Obywatel Zimbabwe woził ludzi bez licencji i prawa jazdy. Dacia nie miała nawet przeglądu
Policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli kierowcę samochodu marki Dacia, który przekroczył dozwoloną prędkość. Jak się okazało, to wykroczenie było tylko początkiem listy nieprawidłowości. 27.10.2025 20:15
13-letni chłopiec jechał hulajnogą elektryczną prawie 40 na godzinę
Białobrzegi: młody pirat na hulajnodze
13-letni chłopiec jechał hulajnogą elektryczną prawie 40 na godzinę
Hulajnogi elektryczne stały się codziennym widokiem na ulicach miast, jednak korzystanie z nich wiąże się z obowiązkiem przestrzegania przepisów ruchu drogowego. Przekonał się o tym 13-latek z miejscowości Białobrzegi, który swoją brawurową jazdę zakończył interwencją policji. 27.10.2025 18:35
Wsiadł pijany na motorower, dzień później usłyszał wyrok. Dostał zakaz i ma sporą sumę do zapłacenia
Pelpin: szybki wyrok
Wsiadł pijany na motorower, dzień później usłyszał wyrok. Dostał zakaz i ma sporą sumę do zapłacenia
Ponad dwa promile alkoholu w organizmie miał 51-letni mieszkaniec powiatu tczewskiego, którego pelplińscy policjanci zatrzymali podczas rutynowej kontroli. Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Tczewie, uwagę funkcjonariuszy zwrócił styl jazdy mężczyzny, wskazujący, że może on być pod wpływem alkoholu. 27.10.2025 13:52    1
29-latek miał w organizmie koktajl narkotykowy. Wjechał autem w inny samochód
29-latek miał w organizmie koktajl narkotykowy. Wjechał autem w inny samochód
Policjanci z Oświęcimia zatrzymali 29-letniego mieszkańca Katowic, który spowodował kolizję drogową, będąc pod wpływem aż czterech różnych narkotyków. W jego organizmie wykryto kokainę, amfetaminę, ecstasy i benzodiazepiny. 27.10.2025 11:57
Przez osiedle jechało auto z wybitą szybą. Za kierownicą pijany kierowca z dożywotnim zakazem
Ostrowiec Świętokrzyski: znów wsiadł za kółko pijany
Przez osiedle jechało auto z wybitą szybą. Za kierownicą pijany kierowca z dożywotnim zakazem
Ponad 2 promile alkoholu w organizmie i dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów – to nie przeszkodziło 50-letniemu mieszkańcowi Ostrowca Świętokrzyskiego, by wsiąść za kierownicę opla. Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim, mężczyzna został zatrzymany przez patrol, a następnie w trybie przyspieszonym stanął przed sądem. 26.10.2025 22:19    1
37-latek położył opla na bok i zwiał do domu. Był pijany. Znaleźli też przy nim narkotyki
Nowe Grądy: nietrzeźwy kierowca
37-latek położył opla na bok i zwiał do domu. Był pijany. Znaleźli też przy nim narkotyki
Niecodzienne zdarzenie drogowe miało miejsce w miejscowości Nowe Grądy w powiecie konińskim. Jak informuje Komenda Miejska Policji w Koninie, 37-letni kierowca opla stracił panowanie nad pojazdem, który przewrócił się na bok. Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, w aucie nikogo już nie było. 26.10.2025 18:19