Siemiatycze: to już nie jest rower elektryczny
Jeździł tym po mieście jak rowerem. Został ukarany za brak rejestracji, ubezpieczenia i prawka
Silnik o mocy 2000 W zamiast dopuszczalnych 250 W – z takim "rowerem elektrycznym" wyruszył w drogę 50-letni mieszkaniec powiatu siemiatyckiego. Policjanci z miejscowej drogówki zatrzymali go do rutynowej kontroli i wystawili mandat. Sprawa trafiła też do Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego.
03.09.2025 10:35
30
8