piątek, 26 czerwca 2026 19:58

Piraci drogowi

Bracia jechali rowerami drogą ekspresową. Tłumaczyli się, że tak kazała im nawigacja i chcą dotrzeć do Finlandii
Suwałki: nieodpowiedzialni rowerzyści
Bracia jechali rowerami drogą ekspresową. Tłumaczyli się, że tak kazała im nawigacja i chcą dotrzeć do Finlandii
Rowerami pędzili w stronę tragedii! Dwóch braci wjechało jednośladami na drogę ekspresową S61, gdzie auta mkną z prędkością do 120 km/h. Ich brawurowa decyzja mogła zakończyć się dramatem – każdy mijający ich samochód stanowił śmiertelne zagrożenie. 26.06.2025 11:36
Kierowca audi jeździł po trawie i chodniku. Słono za to zapłacił
Giżycko: mandat dla kierowcy audi
Kierowca audi jeździł po trawie i chodniku. Słono za to zapłacił
Wjechał audi na chodnik i trawnik. Naganne zachowanie kierowcy z Giżycka nie umknęło policji 25.06.2025 10:20
O włos od czołówki podczas wyprzedzania. Policja dostała film z niebezpieczną jazdą kierowcy audi S8
Zławieś: prawie doszło do wypadku
O włos od czołówki podczas wyprzedzania. Policja dostała film z niebezpieczną jazdą kierowcy audi S8
W Złejwsi Wielkiej kierowca Audi S8 wyprzedzał na „trzeciego”, stwarzając realne zagrożenie dla innych. Brawurową jazdę zarejestrowała kamerka samochodowa – nagranie trafiło na skrzynkę „STOP AGRESJI DROGOWEJ”. 24.06.2025 22:43    1
Pijany 33-latek gnał drogą ekspresową 182 na godzinę. W aucie kobieta i dwójka dzieci
Potok Mały: skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie kierowcy
Pijany 33-latek gnał drogą ekspresową 182 na godzinę. W aucie kobieta i dwójka dzieci
Bez prawa jazdy, z promilami we krwi i z rodziną na pokładzie – tak zakończyła się niedzielna przejażdżka 33-latka z Mazowsza, którego zatrzymali jędrzejowscy policjanci na trasie S7. Mężczyzna jechał z prędkością 182 km/h, mając w organizmie ponad 1,2 promila alkoholu. Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Jędrzejowie, odpowie za szereg poważnych wykroczeń i przestępstw. 24.06.2025 10:41    1
Policyjny pościg za crossem, który nie zatrzymał się do kontroli. Kierowca miał sporo na sumieniu
Policyjny pościg za crossem, który nie zatrzymał się do kontroli. Kierowca miał sporo na sumieniu
Funkcjonariusze z międzyrzeckiej drogówki zatrzymali 24-latka, który uciekał motocyklem typu cross przed policyjną kontrolą. Jak się okazało, mężczyzna był po użyciu alkoholu, nie miał uprawnień do kierowania, a jego pojazd był niezarejestrowany, bez przeglądu i ubezpieczenia. 23.06.2025 22:44
72-latek potrącił chłopaka na przejściu dla pieszych i pojechał dalej. Policjanci szybko go namierzyli
Zielona Góra: potrącenie i ucieczka
72-latek potrącił chłopaka na przejściu dla pieszych i pojechał dalej. Policjanci szybko go namierzyli
Dzięki współpracy zielonogórskich policjantów z Miejskim Zakładem Komunikacji udało się ustalić sprawcę potrącenia nastolatka na przejściu dla pieszych. 72-letni kierowca, który po zdarzeniu odjechał z miejsca, został szybko namierzony. Jak informuje policja w Zielonej Górze, mundurowi zatrzymali mu prawo jazdy i skierowali wniosek o ukaranie do sądu. 23.06.2025 14:21
Naćpany 36-latek jechał passatem jak ze złomowiska. Nie zabrali mu prawka, bo go nie miał
Kartuzy: złom na kółkach i kierowca po narkotykach
Naćpany 36-latek jechał passatem jak ze złomowiska. Nie zabrali mu prawka, bo go nie miał
Bez świateł, bez zderzaka, bez prawa jazdy – za to z amfetaminą we krwi. Tak zakończyła się nocna jazda 36-letniego kierowcy passata, który wpadł w ręce policjantów z Kartuz. Mężczyzna nie tylko prowadził niesprawne auto, ale – jak się okazało – był również pod wpływem narkotyków. To jednak nie jedyny przypadek drogowej bezmyślności w miniony długi weekend. Jak informuje policja w Kartuzach, funkcjonariusze zatrzymali aż pięciu kierujących, którzy wsiedli za kółko pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. 23.06.2025 13:59    1
Jechali we trzech na jednym motocyklu. Wszyscy byli pijani i trafili na dołek
Opatów: jeden motocykl i trzech pijanych
Jechali we trzech na jednym motocyklu. Wszyscy byli pijani i trafili na dołek
Nieodpowiedzialna wyprawa trzech młodych mieszkańców Podkarpacia zakończyła się interwencją policji i nocą w izbie wytrzeźwień. Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Opatowie, 17-letni chłopak, kierując motocyklem marki Honda, przyjechał do Baćkowic wraz z dwoma kolegami w wieku 20 lat. Cała trójka była nietrzeźwa – badanie alkomatem wykazało u nich od 1,4 do 1,7 promila alkoholu w organizmie. 23.06.2025 09:11
Totalnie pijany Ukrainiec urządził sobie rajd autostradą. Policjanci zatrzymali go zanim doszło do tragedii
Gliwice: przez tego kierowcę mogło dojść do tragedii
Totalnie pijany Ukrainiec urządził sobie rajd autostradą. Policjanci zatrzymali go zanim doszło do tragedii
W Boże Ciało, tuż przed godziną 7:00, dyżurny Komisariatu Autostradowego Policji w Gliwicach odebrał zgłoszenie o podejrzanym zachowaniu kierowcy opla na autostradzie A4. Jak przekazał świadek, styl jazdy mężczyzny sugerował, że może być pod wpływem alkoholu. 22.06.2025 21:48    1    1
Kierowca audi pędził ekspresówką ponad 200 na godzinę. Został namierzony przez SPEED
S8: pirat w audi
Kierowca audi pędził ekspresówką ponad 200 na godzinę. Został namierzony przez SPEED
Jak informuje podlaska policja, funkcjonariusze z grupy SPEED zatrzymali do kontroli kierowcę audi, który na drodze ekspresowej S8 znacząco przekroczył dozwoloną prędkość. 48-letni mieszkaniec Białegostoku jechał z zawrotną prędkością 214 km/h przy obowiązującym ograniczeniu do 120 km/h. 22.06.2025 13:50