wtorek, 23 czerwca 2026 12:57

pomorskie

22-latek ukradł piwo, a gdy sprzedawca chciał go zatrzymać pokazał mu pistolet i wyszedł
22-latek ukradł piwo, a gdy sprzedawca chciał go zatrzymać pokazał mu pistolet i wyszedł
Policyjni wywiadowcy zatrzymali 22-latka, który wskazując sprzedawcy na przedmiot przypominający broń, spowodował, by ten nie ujął go jako sprawcę kradzieży. Podczas interwencji funkcjonariusze zabezpieczyli pistolet alarmowo – hukowy oraz amunicję, które podejrzany miał przy sobie. Zostanie ona teraz poddana szczegółowym badaniom balistycznym. 22-latek z powiatu wejherowskiego usłyszał zarzut za zmuszanie do określonego zachowania i grozi mu teraz do 3 lat więzienia. 29.08.2023 20:45
Dziewczyna miała w torebce prawie 600 gramów mefedronu i marihuany. Potem policja zatrzymała jeszcze dwóch mężczyzn. Też odpowiedzą za narkotyki
Dziewczyna miała w torebce prawie 600 gramów mefedronu i marihuany. Potem policja zatrzymała jeszcze dwóch mężczyzn. Też odpowiedzą za narkotyki
Dzięki pracy kryminalnych z komisariatu w Oliwie i na Przymorzu, odpowiedzialności nie unikną trzy osoby, które posiadały środki odurzające. W miniony wtorek funkcjonariusze z Oliwy zatrzymali 25-latkę z powiatu gdańskiego, która w torbie miała prawie 600 porcji mefedronu i marihuany. Tego samego dnia kryminalni zatrzymali jeszcze 21-latka, który miał prawie 100 porcji marihuany, a dodatkowo naruszył nietykalność cielesną policjanta i złamał sądowy zakaz. W piątek kryminalni z Przymorza zatrzymali 41-latka z Gdańska, który w mieszkaniu i w samochodzie miał ponad 400 porcji handlowych amfetaminy, mefedronu, klefedronu i tabletek psychotropowych. Obaj podejrzani zostali aresztowani na trzy miesiące, natomiast 25-latka jest pod dozorem policyjnym. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi 10 lat pozbawienia wolności. 28.08.2023 22:17
Postanowili sprawdzić, czemu tak się denerwuje podczas kontroli. 31-latek jechał po narkotykach, w mieszkaniu miał marihuanę i amfetaminę
Postanowili sprawdzić, czemu tak się denerwuje podczas kontroli. 31-latek jechał po narkotykach, w mieszkaniu miał marihuanę i amfetaminę
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Ustce zatrzymali kierowcę, który wsiadł za kierownicę swojego samochodu, pomimo tego, że znajdował się pod wpływem środków odurzających. Dodatkowo w mieszkaniu 31-latka usteccy policjanci znaleźli blisko 100 gramów marihuany i amfetaminy, które wskazał pies tropiący Straży Granicznej. 27.08.2023 22:55
28-latka wyszła na miasto z torebką pełną żółtego proszku. Policjanci znaleźli przy niej ponad 700 gramów amfetaminy
28-latka wyszła na miasto z torebką pełną żółtego proszku. Policjanci znaleźli przy niej ponad 700 gramów amfetaminy
Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim w miniony piątek doprowadzili do swojej jednostki 28-latkę, która przenosiła w torebce narkotyki. Kobieta miała przy sobie ponad 700 gramów amfetaminy. Kobieta usłyszała już zarzuty i decyzją sądu zastosowano wobec niej tymczasowy areszt. 26.08.2023 07:58
Sebki wyszły na miasto szukać problemów. Pobili przypadkowego faceta, a potem drugiego, który chciał mu pomóc
Sebki wyszły na miasto szukać problemów. Pobili przypadkowego faceta, a potem drugiego, który chciał mu pomóc
Gdańscy policjanci zatrzymali czterech mężczyzn, którzy pobili przypadkowego przechodnia. Gdy na ich zachowanie zareagował inny mężczyzna, sprawcy dotkliwie pobili również jego. Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek na terenie Oliwy. Zatrzymani usłyszeli zarzuty udziału w pobiciu o charakterze chuligańskim. Sprawcom grozi kara nawet 3 lat więzienia, którą sąd dodatkowo może zwiększyć o połowę. 24.08.2023 11:01
Sukces polskiej Straży Granicznej. W Gdyni udaremniono przemyt 400 kg kokainy o wartości 180 mln złotych [WIDEO, FOTO]
Sukces polskiej Straży Granicznej. W Gdyni udaremniono przemyt 400 kg kokainy o wartości 180 mln złotych [WIDEO, FOTO]
Funkcjonariusze Straży Granicznej zabezpieczyli w porcie w Gdyni prawie 440 kg kokainy o czarnorynkowej wartości ok. 180 mln zł. Narkotyki ukryte były wewnątrz desek podłogowych. Transport przypłynął z Ameryki Południowej. 24.08.2023 10:57
Policjanci odwiedzili dilera w domu. Zioło miał "zawekowane" w słoikach. 32-latek trafił do aresztu
Policjanci odwiedzili dilera w domu. Zioło miał "zawekowane" w słoikach. 32-latek trafił do aresztu
Chojniccy policjanci w ramach działań mających na celu zwalczanie przestępczości narkotykowej zatrzymali mężczyznę, który posiadał blisko 2 kilogramy narkotyków, które trzymał między innymi w słoikach. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. 21.08.2023 15:06
Uprawiał zioło między pomidorami. Krzewy miały dwa metry, w workach 700 gramów suszu. Wpadł, bo jechał po narkotykach
Uprawiał zioło między pomidorami. Krzewy miały dwa metry, w workach 700 gramów suszu. Wpadł, bo jechał po narkotykach
39-letni mężczyzna mieszkaniec gminy Sztutowo wpadł podczas kontroli drogowej, posiadał przy sobie narkotyki oraz dodatkowo kierował samochodem, będąc pod wpływem środków odurzających. Policjanci w jego mieszkaniu zabezpieczyli blisko 700 gramów narkotyków oraz dziesięć krzaków marihuany o wysokości 2 metrów. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności. 21.08.2023 14:54    2
Grupa małolatów dopuściła się brutalnych rozbojów. Bili i kopali ofiary, a następnie ukradli im pieniądze i telefon
Grupa małolatów dopuściła się brutalnych rozbojów. Bili i kopali ofiary, a następnie ukradli im pieniądze i telefon
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Słupsku zatrzymali sprawców dwóch rozbojów, do których doszło w nocy z poniedziałku na wtorek. Funkcjonariusze, którzy zajęli się tą sprawą zebrali szereg szczegółowych informacji, na podstawie których ustalili tożsamość czterech nastolatków w wieku od 14 do 16 lat. W czwartek rano wszyscy zatrzymani nieletni w obecności rodziców zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty. Sprawą popełnionych przez nich czynów karalnych zajmie się teraz Sąd Rodzinny. 18.08.2023 17:53
Kierowca ciężarówki nie zauważył leżącego na jezdni mężczyzny. 21-latek zginął na miejscu
Kierowca ciężarówki nie zauważył leżącego na jezdni mężczyzny. 21-latek zginął na miejscu
Do tragicznego wypadku drogowego doszło w nocy ze środy na czwartek w okolicach Głuszynka w Gminie Potęgowo. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 31-letni kierujący ciężarowym volvo z naczepą, najechał na leżącego na drodze mężczyznę. 21-latek poniósł śmierć na miejscu. W chwili zdarzenia na drogach panowały bardzo trudne warunki drogowe, a widoczność ograniczała mgła. 18.08.2023 08:25