poniedziałek, 22 czerwca 2026 08:23

Artykuły

Bestia, nie syn. Katował schorowanych rodziców, teraz w końcu trafił za kraty
Bestia, nie syn. Katował schorowanych rodziców, teraz w końcu trafił za kraty
Przez ponad rok 30-letni mieszkaniec Nowego Tomyśla urządzał piekło swoim rodzicom - osobom starszym, schorowanym i kompletnie bezbronnym. Wykorzystywał ich nieporadność, by wyładowywać na nich swoje frustracje. Dziś agresor siedzi w areszcie, a lista jego przewinień jest porażająca. 07.02.2026 10:55
Narkotykowy magazyn w piwnicy bloku. Policjanci przejęli prawie 1,5 kg zabronionych substancji
Narkotykowy magazyn w piwnicy bloku. Policjanci przejęli prawie 1,5 kg zabronionych substancji
Krakowscy kryminalni zlikwidowali punkt dystrybucji narkotyków zlokalizowany w piwnicach jednego z bloków w północnej części miasta. W ręce funkcjonariuszy wpadł 28-latek, który w słoikach i kartonach ukrywał marihuanę oraz znaczną ilość skrystalizowanej substancji psychotropowej. 07.02.2026 10:15
Znęcał się nad żoną i jej rodzicami. Agresywny obcokrajowiec zostanie wydalony z Polski
Znęcał się nad żoną i jej rodzicami. Agresywny obcokrajowiec zostanie wydalony z Polski
Lubańscy kryminalni położyli kres dramatowi rodziny, nad którą znęcał się 40-letni mężczyzna. Obcokrajowiec, który terroryzował żonę i jej rodziców, nie tylko usłyszał zarzuty, ale został już przekazany Straży Granicznej. Służby zapowiadają: nie ma przyzwolenia na stwarzanie zagrożenia przez osoby przebywające w naszym kraju. 07.02.2026 09:31
Miał blisko kilogram amfetaminy i podrobione prawa jazdy. Po kontroli 27-latek trafił do aresztu
Miał blisko kilogram amfetaminy i podrobione prawa jazdy. Po kontroli 27-latek trafił do aresztu
Miał przy sobie marihuanę, w lokalu ukrywał niemal kilogram amfetaminy, a w portfelu trzymał podrobione prawa jazdy. Dęblińscy kryminalni zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu puławskiego, który najbliższe miesiące spędzi w areszcie. 07.02.2026 09:02
Miał odsiedzieć rok, dołożył sobie kolejne zarzuty. Poszukiwany miał w mieszkaniu magazyn narkotyków
Miał odsiedzieć rok, dołożył sobie kolejne zarzuty. Poszukiwany miał w mieszkaniu magazyn narkotyków
Świętochłowiccy „poszukiwacze” zatrzymali 43-latka, który od miesięcy wymykał się wymiarowi sprawiedliwości. Gdy policjanci weszli do jego mieszkania, odkryli, że mężczyzna nie tylko się ukrywał, ale prowadził nielegalny biznes na szeroką skalę. Obok kilograma narkotyków znaleziono broń i towar bez akcyzy. 07.02.2026 08:31
Ukradli towar za 15 tysięcy złotych z galerii. Policja publikuje wizerunek podejrzewanych mężczyzn
Ukradli towar za 15 tysięcy złotych z galerii. Policja publikuje wizerunek podejrzewanych mężczyzn
Kryminalni z warszawskiego Targówka pracują nad sprawą zuchwałej kradzieży, do której doszło pod koniec ubiegłego roku w jednej z galerii handlowych. Policja zdecydowała się opublikować wizerunki dwóch mężczyzn, którzy mają bezpośredni związek z zniknięciem towaru o znacznej wartości. 07.02.2026 08:11    1
Plantacja, handel i nielegalna broń. Narkotykowy biznesmen w rękach policji
Plantacja, handel i nielegalna broń. Narkotykowy biznesmen w rękach policji
Policjanci z lubelskiego wydziału antynarkotykowego, współpracując z prokuraturą w Puławach, rozbili niebezpieczny proceder narkotykowy. W ręce śledczych wpadł 39-letni mieszkaniec Puław, który nie tylko hodował konopie, ale posiadał przy sobie gotowy do strzału rewolwer bez zezwolenia. 07.02.2026 08:00
Przejęte ponad 13 kg narkotyków i 224 osoby zatrzymane. Duża akcja stołecznej policji „Czyste Ferie 2026”
Warszawa: seria zatrzymań i przejęte narkotyki
Przejęte ponad 13 kg narkotyków i 224 osoby zatrzymane. Duża akcja stołecznej policji „Czyste Ferie 2026”
Ponad 13 kilogramów narkotyków zabezpieczonych, 224 osoby zatrzymane i blisko 2,7 tysiąca policjantów zaangażowanych w działania. Tak wygląda bilans akcji „Czyste Ferie 2026”, którą w czasie ferii zimowych prowadzili stołeczni policjanci na terenie Warszawy i aglomeracji. 06.02.2026 20:47
Zamaskowany mężczyzna wpadł w nocy na stację benzynową. Miał nóż i wyrwał kasetkę z pieniędzmi
Białystok: napad na stację paliw
Zamaskowany mężczyzna wpadł w nocy na stację benzynową. Miał nóż i wyrwał kasetkę z pieniędzmi
Napad z nożem na stację paliw w środku nocy zakończył się trzymiesięcznym aresztem dla dwóch mężczyzn. Zamaskowani sprawcy grozili pracownicy ostrym narzędziem, wyrwali kasetkę z pieniędzmi i uciekli, gubiąc po drodze monety. Teraz grozi im nawet 20 lat więzienia. 06.02.2026 20:31
Zostawiła broń służbową w toalecie na stacji paliw. Policjantka z Płocka ukarana dyscyplinarnie
Zostawiła broń służbową w toalecie na stacji paliw. Policjantka z Płocka ukarana dyscyplinarnie
Zakończyło się postępowanie dyscyplinarne wobec funkcjonariuszki z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego w Płocku. Policjantka, która podczas służby przez roztargnienie zostawiła pas z pełnym wyposażeniem w publicznej toalecie, usłyszała już werdykt. Sprawą wciąż zajmuje się prokuratura. 06.02.2026 20:06    2