niedziela, 1 października 2023 10:34

Pracownik wynosił towary z magazynu firmy i sam handlował nimi w internecie

Pracownik wynosił towary z magazynu firmy i sam handlował nimi w internecie

22 maja 2023 roku zatrzymany został 35-letni mieszkaniec Skierniewic, który okradał pracodawcę, a skradzione łupy sprzedawał w Internecie.
22 maja 2023 roku kryminalni otrzymali informację o kradzieży basenów ogrodowych, do której dochodzić miało na magazynie jednej z lokalnych firm. Z informacji wynikało, że osoba, która ukradła baseny stelażowe, wystawia je w Internecie z ofertą sprzedaży, używając przy tym fikcyjnego imienia i nazwiska. Ponadto tego dnia złodziej miał umówić się na transakcję sprzedaży jednego z basenów.

W okolicach jednej ze stacji benzynowych na terenie powiatu skierniewickiego, 35-letni mężczyzna został przez policjantów zatrzymany podczas wypakowywania basenów oferowanych do sprzedaży.  W trakcie zatrzymania  na miejscu policjanci zabezpieczyli 4 skradzione baseny, kolejne 40 sztuk ukrył w garażu na posesji swojej biskiej rodziny.  W toku prowadzonego postępowania okazało się, że baseny nie były jedynymi rzeczami skradzionymi z firmowego magazynu w okresie od czerwca 2022 roku do marca 2023 roku.

23 maja 35-letni skierniewiczanin usłyszał zarzuty kradzieży rzeczy, o łącznej wartości przekraczającej 111 000 złotych. Kradzież jest przestępstwem, za które grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama