niedziela, 1 października 2023 11:17

Pijany kierowca busa potrącił motocyklistę. Ranny 26-latek zabrany śmigłowcem do szpitala

Pijany kierowca busa potrącił motocyklistę. Ranny 26-latek zabrany śmigłowcem do szpitala
Radzyńscy policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w Komarówce Podlaskiej na ulicy Lubelskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Renault Trafic nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście. Do szpitala z obrażeniami ciała trafił kierujący jednośladem. Kierujący samochodem w organizmie miał niemal 2,5 promila alkoholu.

Do wypadku drogowego doszło w sobotę około godziny 16:30 w Komarówce Podlaskiej na ulicy Lubelskiej. Z ustaleń funkcjonariuszy radzyńskiej drogówki wynika, że kierujący samochodem marki Renault Trafic, 30-leni mieszkaniec gminy Komarówka Podlaska wykonując manewr skrętu w lewo nie udzielił pierwszeństwa przejazdu dla 26-latka, kierującego motocyklem marki Kawasaki. Motocyklem kierował mieszkaniec powiatu parczewskiego, który z obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.


Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierujący motocyklem był trzeźwy, natomiast w organizmie 30-latka urządzenie wskazało niemal 2,5 promila alkoholu.


komarowka podlaska wypadek 2
komarowka podlaska wypadek 2


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama