Podczas interwencji mężczyzna znieważył funkcjonariuszy, naruszył ich nietykalność cielesną i próbował zmusić ich do przerwania czynności służbowych. Zamiast jednak wrócić do wakacyjnych rozrywek, został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu.
Sprawdzenie w systemach wykazało, że 39-latek był już wcześniej notowany – m.in. za posiadanie narkotyków i prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości. Teraz usłyszał kolejne zarzuty. Grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności.
Policjanci przypominają, że agresja wobec mundurowych zawsze spotka się z natychmiastową i zdecydowaną reakcją.





![Groźny pożar na terenie prywatnej firmy. Spłonęło sześć zestawów ciężarowych [FOTO] Groźny pożar na terenie prywatnej firmy. Spłonęło sześć zestawów ciężarowych [FOTO]](https://static2.kryminalki.pl/data/articles/sm-4x3-grozny-pozar-na-terenie-prywatnej-firmy-splonelo-szesc-zestawow-ciezarowych-foto-1765709124.jpg)

Napisz komentarz
Komentarze