Audi wpadło do stawu. Kierowca musiał wybić szybę, by uwolnić się ze śmiertelnej pułapki [FOTO]
O krok od tragedii na granicy Rybnika i Żor. 46-letni kierowca audi stracił panowanie nad autem i wpadł wprost do stawu Papierok. Mężczyzna wykazał się zimną krwią i wydostał się z tonącego pojazdu po wybiciu szyby.
13.05.2026 06:44