Międzynarodowa obława. Polski kurier wpadł w Chorwacji, w busie wiózł 17 nielegalnych imigrantów
To był finał precyzyjnie zaplanowanej akcji. Dzięki informacjom od pograniczników z Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej, w Chorwacji zatrzymano 33-letniego Polaka. Mężczyzna przewoził w busie 17 nielegalnych migrantów, którzy marzyli o życiu na zachodzie Europy.
22.04.2026 08:03
1