czwartek, 25 czerwca 2026 05:20

Przestępstwa narkotykowe

53-latek uprawiał konopie na działce. Policjanci znaleźli u niego ponad 5 kg marihuany
53-latek uprawiał konopie na działce. Policjanci znaleźli u niego ponad 5 kg marihuany
Intensywna i skrupulatna praca policjantów z Działdowa spowodowała, że marihuana o łącznej masie ponad 5 kilogramów nie trafi na czarny rynek. W tej sprawie zarzuty usłyszał 53-latek. Wkrótce ze swojego zachowania będzie się tłumaczyć przed sądem. 26.09.2024 13:38
Poszukiwany diler zaszył się w leśnym szałasie. Wpadł po donosie od mieszkańców [WIDEO, FOTO]
Poszukiwany diler zaszył się w leśnym szałasie. Wpadł po donosie od mieszkańców [WIDEO, FOTO]
Funkcjonariusze Komisariatu Policji Wrocław Psie Pole na podstawie zebranych informacji ustalili, że w pobliskim zagajniku może przebywać diler narkotykowy. Pomiędzy drzewami, zauważyli śpiącego na materacu mężczyznę. 46-latek posiadał przy sobie narkotyki, z których można było uzyskać ponad 660 porcji handlowych. Okazało się również, iż był osobą poszukiwaną do odbycia kary 1 roku i 10 miesięcy pozbawienia wolności. 26.09.2024 11:51    3
Na tylnej kanapie wieźli 5 kg narkotyków. Zwykła kontrola zakończona zatrzymaniem dilerów [FOTO]
Na tylnej kanapie wieźli 5 kg narkotyków. Zwykła kontrola zakończona zatrzymaniem dilerów [FOTO]
Policjanci Wydziału Wywiadowczo-Patrolowego Komendy Stołecznej Policji zatrzymali 27 i 30-latka podejrzanych o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Funkcjonariusze w trakcie kontroli drogowej, na tylnej kanapie samochodu, ujawnili blisko pięć kilogramów różnego rodzaju środków odurzających, w tym prawie tysiąc tabletek MDMA. Mężczyznom grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. 26.09.2024 09:24    1
Przez otwarte okno radiowozu policjant wyczuł marihuanę. W melinie dilerów znaleźli 22 kg narkotyków
Przez otwarte okno radiowozu policjant wyczuł marihuanę. W melinie dilerów znaleźli 22 kg narkotyków
Policjanci lubińskiej komendy przechwycili ponad 22 kilogramy marihuany. Policjanci z radiowozu wyczuli zapach tego narkotyku. Środki odurzające znajdowały się w pustostanie na terenie miasta. Funkcjonariusze do tej sprawy zatrzymali dwie kobiety i dwóch mężczyzn. Oprócz marihuany mundurowi ujawnili i zabezpieczyli również metamfetaminę. Podejrzani decyzją sądu zostali tymczasowo aresztowani. Grozi im teraz kara nawet 20 lat więzienia. 24.09.2024 12:26
Udaremniony przemyt 122 kilogramów 4-EMC o wartości 6 milionów złotych. Zatrzymano dwie osoby [FOTO]
Udaremniony przemyt 122 kilogramów 4-EMC o wartości 6 milionów złotych. Zatrzymano dwie osoby [FOTO]
Funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej z Placówki w Terespolu, realizując swoje zadania wspólnie z funkcjonariuszami Wielkopolskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Poznaniu, zabezpieczyli ponad 122 kg substancji psychoaktywnej o czarnorynkowej wartości przekraczającej 6 mln zł. 23.09.2024 20:51
Kryminalni namierzyli młodego dilera. W jego mieszkaniu i garażu znaleźli dwa kilogramy narkotyków
Kryminalni namierzyli młodego dilera. W jego mieszkaniu i garażu znaleźli dwa kilogramy narkotyków
Zabrzańscy kryminalni ustalili i namierzyli 27-latka, który w mieszkaniu i garażu posiadał 2 kilogramy różnych narkotyków. Zatrzymany usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, a sąd, na wniosek śledczych, zastosował wobec niego 3-miesięczny areszt tymczasowy. Grozi mu teraz kara do 10 lat więzienia. 23.09.2024 12:47
Policjanci rozpracowali gang narkotykowy. Podczas nalotu przejęli ponad 300 kg narkotyków [ZDJĘCIA]
Policjanci rozpracowali gang narkotykowy. Podczas nalotu przejęli ponad 300 kg narkotyków [ZDJĘCIA]
Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową KWP w Poznaniu ściśle współpracując z Prokuraturą Rejonową w Szamotułach przy sprawach narkotykowych, zatrzymali 4 osoby podejrzane o posiadanie i handel narkotykami na dużą skalę. Podczas tej sprawy zabezpieczono ponad 300 kilogramów narkotyków, w tym ponad 200kg marihuany i 100kg MDMA tzw. „kryształu”. 20.09.2024 18:28
Nalot na laboratorium mefedronowe. W środku 140 kg narkotyków, chemicy i broń [WIDEO, ZDJĘCIA]
Nalot na laboratorium mefedronowe. W środku 140 kg narkotyków, chemicy i broń [WIDEO, ZDJĘCIA]
Grójeccy kryminalni przy współpracy z policjantami Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu rozbili zorganizowaną grupę przestępczą trudniącą się produkcją narkotyków. Policjanci zabezpieczyli ponad 140 kilogramów narkotyków. Zatrzymano 5 osób, którym grozi do 20 lat więzienia. 18.09.2024 14:11
46-latek ukrywał narkotyki w mieszkaniu i na działce. Odwiedzili go policjanci z psem
46-latek ukrywał narkotyki w mieszkaniu i na działce. Odwiedzili go policjanci z psem
Płońscy policjanci zatrzymali 46-latka, który w mieszkaniu i na terenie działki rekreacyjnej posiadał narkotyki. Miejsce ukrycia zakazanych substancji wskazał im pies policyjny z ciechanowskiej komendy, wyszkolony do wyszukiwania zapachu narkotyków. Zabezpieczona została amfetamina, kokaina i mefedron. Zatrzymanemu mężczyźnie za popełnione przestępstwo grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności. 18.09.2024 12:19    1
19-latek uprawiał konopie w domu. Policjanci znaleźli u niego blisko 19 kg marihuany
19-latek uprawiał konopie w domu. Policjanci znaleźli u niego blisko 19 kg marihuany
Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie kolejny raz udowodnili, że mają rozpoznanie i są skuteczni w walce z narkobiznesem. Tym razem zabezpieczyli blisko 10 kilogramów narkotyków i zlikwidowali nielegalną plantację konopi indyjskich. Zarzuty posiadania znacznych ilości i nielegalnej uprawy narkotyków już usłyszał zatrzymany 19-latek. Decyzją Sądu został tymczasowo aresztowany. 18.09.2024 07:10