czwartek, 25 czerwca 2026 06:59

Przestępstwa narkotykowe

Na widok policjantów próbował zjeść woreczek z ziołem. Zadławił się, musieli wezwać karetkę
Na widok policjantów próbował zjeść woreczek z ziołem. Zadławił się, musieli wezwać karetkę
Podczas kontroli drogowej wykonywanej przez miechowskich policjantów, jeden z pasażerów wyciągał z saszetki mały przedmiot a następnie włożył do ust. Chwilę potem zaczął się krztusić. Stróże prawa od razu udzielili mu pierwszej pomocy. Jak się okazało, 26-latek w obawie przed funkcjonariuszami połknął zawiniątko z zawartością narkotyku. Mężczyzna został zatrzymany. Kolejnego dnia usłyszał zarzuty za posiadanie narkotyków. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. 11.09.2024 11:44    1
"Meloman" zatrzymany z amfetaminą. Narkotyki trzymał w skrytce ze starej kasety magnetofonowej
"Meloman" zatrzymany z amfetaminą. Narkotyki trzymał w skrytce ze starej kasety magnetofonowej
35-latek kupił pudełko w kształcie kasety magnetofonowej, która w oczach kontrolujących policjantów miała z niego zrobić fana muzyki dawnych czasów i ukryć znajdujące się wewnątrz pudełka narkotyki. To jednak nie pomogło, gdyż miasteccy policjanci szybko zorientowali się, że „dyskretna” kaseta kryje w sobie coś więcej niż muzyczne wspomnienia. 11.09.2024 10:34
24-letni diler miał w mieszkaniu 1,5 kg narkotyków oraz broń i amunicję bez zezwolenia
24-letni diler miał w mieszkaniu 1,5 kg narkotyków oraz broń i amunicję bez zezwolenia
Policjanci z wydziału kryminalnego słupskiej komendy zatrzymali 24-latka, który ukrywał w miejscu zamieszkania blisko 1,5 kilograma narkotyków, broń palną bez zezwolenia oraz kilka sztuk amunicji. Słupszczanin usłyszał zarzuty, a sąd zastosował wobec niego tymczasowe aresztowanie na miesiąc. Za popełnione przestępstwa grozi mu teraz nawet 10 lat pozbawienia wolności. 10.09.2024 17:25    2
Nalot na laboratorium narkotykowe. W środku 120 kg kryształu i 14 tysięcy litrów półproduktów. WIDEO
Nalot na laboratorium narkotykowe. W środku 120 kg kryształu i 14 tysięcy litrów półproduktów. WIDEO
Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Płocku zlikwidowali laboratorium narkotykowe. Funkcjonariusze zabezpieczyli 120 kg gotowych narkotyków oraz ponad 14 tysięcy litrów niebezpiecznych substancji służących m.in. do produkcji narkotyków. Zatrzymano dwóch mężczyzn, którzy zostali tymczasowo aresztowani. Grozi im do 20 lat pozbawienia wolności. 10.09.2024 16:49
Czesi próbowali przemycić do Polski ponad kilogram marihuany. Wpadli podczas transportu
Czesi próbowali przemycić do Polski ponad kilogram marihuany. Wpadli podczas transportu
Uzyskane w czasie pracy operacyjnej informacje oraz współpraca pomiędzy policjantami z Kamiennej Góry i Lubawki doprowadziły do ujawnienia ponad kilograma narkotyków, które na teren Polski miało wwieźć dwóch obywateli Czech, w samochodzie osobowym kierowanym przez 32-latka z powiatu wałbrzyskiego. 41-latek i 47-latek trafili do aresztu na 3 miesiące, grozi im nawet 20 lat pozbawienia wolności. 10.09.2024 08:40    1
30-latek zatrzymany z blisko kilogramem płynnej amfetaminy. Został aresztowany, grozi mu więzienie
30-latek zatrzymany z blisko kilogramem płynnej amfetaminy. Został aresztowany, grozi mu więzienie
Zarzut posiadania znacznych ilości zakazanych ustawą substancji usłyszał 30-letni mieszkaniec Koszalina i decyzją Sądu został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy. Kryminalni z koszalińskiej komendy w trakcie przeszukania ujawnili przy mężczyźnie prawie kilogram płynnej amfetaminy. Za to przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. 09.09.2024 14:28
Policyjny nalot na mieszkanie dilerów. Zabezpieczyli blisko kilogram narkotyków i zatrzymali 3 osoby
Policyjny nalot na mieszkanie dilerów. Zabezpieczyli blisko kilogram narkotyków i zatrzymali 3 osoby
Kryminalni z 2. komisariatu w Lublinie zatrzymali trzy osoby w wieku od 22 do 29 lat, które odpowiedzą za posiadanie znacznych ilości narkotyków. Podczas przeszukań funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 800 g mefedronu, przeszło 100 tabletek ecstasy i marihuanę. Grozić im może kara do 10 lat pozbawienia wolności. 09.09.2024 10:45
Wpadł, bo jechał pod wpływem narkotyków. Policjanci przeszukali mu dom i znaleźli 4 kg marihuany
Wpadł, bo jechał pod wpływem narkotyków. Policjanci przeszukali mu dom i znaleźli 4 kg marihuany
W dniu 3 września 2024 roku Policjanci czarnkowskiej drogówki w Gajewie zatrzymali do kontroli drogowej 26-letniego kierującego samochodem osobowym marki Ford. Przeprowadzona kontrola była tylko początkiem problemów mężczyzny. W toku prowadzonych czynności mundurowi postanowili poddać mężczyznę badaniu na zawartość narkotyków w ślinie, czym potwierdzili swoje przypuszczenia, że kierował pojazdem po zażyciu substancji zabronionych. 08.09.2024 21:46    1    2
15-latkowie na inaugurację szkoły przyszli z kryształem. Spanikowali na widok policjantów
15-latkowie na inaugurację szkoły przyszli z kryształem. Spanikowali na widok policjantów
Policjanci z Szamotuł pełniąc służbę w ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły”, zatrzymali dwóch nastolatków, którzy posiadali narkotyki. Młodzi ludzie będą odpowiadać przed sądem rodzinnym. 08.09.2024 09:47    1
Przed zakupami postanowił przyćpać w aucie. Wypatrzył go ochroniarz ze sklepu i wezwał policję
Przed zakupami postanowił przyćpać w aucie. Wypatrzył go ochroniarz ze sklepu i wezwał policję
40-letni mieszkaniec Łodzi odpowie przed sądem za posiadanie narkotyków. Policjanci znaleźli w jego aucie foliowe woreczki z MDMA, metamfetaminą i marihuaną. Podejrzany wpadł w ręce stróżów prawa dzięki czujności pracownika sklepu. Ten bowiem widział, jak mężczyzna siedząc w samochodzie zażywa środki odurzające. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. 06.09.2024 22:09    1