czwartek, 25 czerwca 2026 08:34

Przestępstwa narkotykowe

15-latkowie na inaugurację szkoły przyszli z kryształem. Spanikowali na widok policjantów
15-latkowie na inaugurację szkoły przyszli z kryształem. Spanikowali na widok policjantów
Policjanci z Szamotuł pełniąc służbę w ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły”, zatrzymali dwóch nastolatków, którzy posiadali narkotyki. Młodzi ludzie będą odpowiadać przed sądem rodzinnym. 08.09.2024 09:47    1
Przed zakupami postanowił przyćpać w aucie. Wypatrzył go ochroniarz ze sklepu i wezwał policję
Przed zakupami postanowił przyćpać w aucie. Wypatrzył go ochroniarz ze sklepu i wezwał policję
40-letni mieszkaniec Łodzi odpowie przed sądem za posiadanie narkotyków. Policjanci znaleźli w jego aucie foliowe woreczki z MDMA, metamfetaminą i marihuaną. Podejrzany wpadł w ręce stróżów prawa dzięki czujności pracownika sklepu. Ten bowiem widział, jak mężczyzna siedząc w samochodzie zażywa środki odurzające. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. 06.09.2024 22:09    1
Remontował budynek, a przy okazji chował w nim narkotyki. Policjanci zatrzymali 26-latka
Remontował budynek, a przy okazji chował w nim narkotyki. Policjanci zatrzymali 26-latka
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Słupsku zatrzymali 26-latka w związku z posiadaniem prawie 270 gramów amfetaminy. Mężczyzna worek z narkotykami ukrywał w pomieszczeniu, w którym prowadził prace remontowe. Słupszczanin będzie zmuszony robić sobie teraz przerwy podczas remontu, aby stawiać się na komisariat, w związku z zastosowanym przez prokuratora dozorem. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi kara od roku do 10 lat więzienia. 06.09.2024 15:46
Kupił w Czechach sto gramów marihuany i przyszedł z nimi do Polski. Odpowie za przemyt i posiadanie
Kupił w Czechach sto gramów marihuany i przyszedł z nimi do Polski. Odpowie za przemyt i posiadanie
Cieszyńscy policjanci zatrzymali 32-letniego mieszkańca Rybnika, który miał przy sobie ponad sto gramów marihuany. "Zakupy" przeniósł przez granicę państwa z terytorium Republiki Czeskiej. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za przemyt i posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3. 05.09.2024 19:25
Dilerzy mieli magazyn na działkach. Policjanci przejęli 70 kg mefedronu o wartości 4,3 mln zł [FOTO]
Dilerzy mieli magazyn na działkach. Policjanci przejęli 70 kg mefedronu o wartości 4,3 mln zł [FOTO]
Policjanci Z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu przy współpracy z Prokuraturą Rejonową w Szamotułach zatrzymali 2 mężczyzn podejrzanych o posiadanie i wprowadzanie znacznych ilości narkotyków. Zabezpieczono ponad 70 kilogramów substancji psychotropowych, głównie mefedronu. Zatrzymanym grozi do 12 lat więzienia. 05.09.2024 18:07
38-latek miał w wynajmowanym domu ponad 11 kg marihuany. Decyzją sądu został aresztowany [ZDJĘCIA]
38-latek miał w wynajmowanym domu ponad 11 kg marihuany. Decyzją sądu został aresztowany [ZDJĘCIA]
Katowiccy policjanci zatrzymali mężczyznę, który miał w wynajmowanym domu ponad 11 kg narkotyków. Na czas trwającego postępowania na wniosek Prokuratury Rejonowej w Myszkowie, sąd aresztował podejrzanego na 3 miesiące. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara do 10 lat więzienia. 05.09.2024 10:19
Poszukiwany mężczyzna zatrzymany z kilogramem amfetaminy. Trafił do więzienia i dostał nowe zarzuty
Poszukiwany mężczyzna zatrzymany z kilogramem amfetaminy. Trafił do więzienia i dostał nowe zarzuty
Dzięki pracy policjantów z Wydziału Kryminalnego KMP w Ostrołęce kilka tysięcy porcji handlowych narkotyków nie trafi na „rynek”. Do sprawy zatrzymano ostrołęczanina, który już usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. To nie wszystko, mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności, także za przestępstwa narkotykowe. 05.09.2024 07:36
35-latka przyszła z narkotykami na komendę. Wcześniej jej były chłopak doniósł policji, że diluje
35-latka przyszła z narkotykami na komendę. Wcześniej jej były chłopak doniósł policji, że diluje
Do otwockiej komendy przyszła 35-letnia mieszkanka Otwocka, która zapomniała, że posiadanie środków odurzających jest prawem zakazane. Policjanci ujawnili przy kobiecie dwie tabletki ecstasy, na tym jednak nie koniec. W mieszkaniu policjanci znaleźli również marihuanę oraz metamfetaminę. 35-latka usłyszała zarzuty posiadania oraz udzielania środków odurzających w celu osiągnięcia korzyści majątkowych. Została objęta dozorem policji. 05.09.2024 07:11
Kryminalni ustalili dwóch mężczyzn, którzy mogą mieć narkotyki. Znaleźli przy nich kilogram proszku
Kryminalni ustalili dwóch mężczyzn, którzy mogą mieć narkotyki. Znaleźli przy nich kilogram proszku
Policjanci z Wydziału Kryminalnego koszalińskiej komendy zabezpieczyli ponad kilogram substancji psychoaktywnych i zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu koszalińskiego, którzy posiadali zakazane ustawą substancje. Już usłyszeli zarzuty zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności. To kolejny dowód na to, że koszalińscy kryminalni skutecznie walczą z tego rodzaju przestępczością. 05.09.2024 05:36
Naćpany 25-latek przyjechał na komendę zeznawać. W aucie siedział jego kolega z metamfetaminą
Naćpany 25-latek przyjechał na komendę zeznawać. W aucie siedział jego kolega z metamfetaminą
W dniu wczorajszym, w Komendzie Powiatowej Policji w Bolesławcu, celem przesłuchania, stawił się młody mężczyzna, który podczas czynności zachowywał się w sposób nienaturalny. Prowadzący przesłuchanie dochodzeniowiec przypuszczał, iż jego gość może znajdować się pod wpływem środków odurzających. Pozytywny wynik przeprowadzonego badania z użyciem testera narkotykowego potwierdził podejrzenia policjanta, ale to nie wszystko... 04.09.2024 17:44    1