Pijany leżał na ławce i krzyczał, że ma marihuanę. Po przyjeździe policjantów pochwalił się ziołem
Dzielnicowi rewiru dzielnicowych zatrzymali na dworcu PKP mężczyznę, który był w posiadaniu prawie 60 gramów marihuany. Mężczyzna był nietrzeźwy i leżąc na znajdującej się na peronie ławce zachowywał się irracjonalnie, krzycząc jednocześnie, że w plecaku ma narkotyki.
03.09.2024 17:37