czwartek, 25 czerwca 2026 05:27

Przestępstwa narkotykowe

Policjanci zlikwidowali plantację konopi. Można było z niej pozyskać 50 kg marihuany [WIDEO]
Policjanci zlikwidowali plantację konopi. Można było z niej pozyskać 50 kg marihuany [WIDEO]
Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu zwalczający przestępczość narkotykową zlikwidowali uprawę konopi. Plantację ujawnili na jednej z działek na terenie powiatu jarosławskiego. Policjanci zabezpieczyli ponad 200 krzewów konopi indyjskich. Dzięki kryminalnym na rynek nie trafi około 50 kg marihuany. 17.09.2024 14:41
Pies celników wywąchał pół kilo marihuany w paczce z Kanady. Do odbiorców zapukali funkcjonariusze
Pies celników wywąchał pół kilo marihuany w paczce z Kanady. Do odbiorców zapukali funkcjonariusze
Funkcjonariusze śląskiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) skontrolowali przesyłki pocztowe na terenie Węzła Ekspedycyjno-Rozdzielczego (WER) w Zabrzu. W jednej paczce pies służbowy Kodi wywęszył środki odurzające. Mundurowi wykryli susz roślinny z THC, "znaczki" z LSD, tabletki i proszek z MDMA, klefedron, kokainę oraz zatrzymali dwóch mężczyzn. 15.09.2024 12:08
Zatrzymany na Okęciu Nigeryjczyk miał ponad 1,25 kokainy w żołądku. Grozi mu 20 lat więzienia
Zatrzymany na Okęciu Nigeryjczyk miał ponad 1,25 kokainy w żołądku. Grozi mu 20 lat więzienia
Mazowiecka Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) udaremniła przemyt 1,25 kg kokainy na Lotnisku Chopina w Warszawie. Nigeryjczyk przemycał narkotyki w żołądku. Grozi mu kara do 20 lat pozbawienia wolności. To trzeci w tym roku przypadek na warszawskim lotnisku. 13.09.2024 22:00    1    1
Pijany 36-latek doniósł sam na siebie. Zgłosił, że ma narkotyki, które kupił od taksówkarza
Pijany 36-latek doniósł sam na siebie. Zgłosił, że ma narkotyki, które kupił od taksówkarza
Nietypową interwencję przeprowadził wieczorem, 11 września wspólny patrol straży miejskiej i policji na terenie Włoch. Pewien mieszkaniec województwa pomorskiego doniósł sam na siebie, że posiada narkotyki i chce być zatrzymany. Funkcjonariusze przychylili się do jego prośby. 13.09.2024 13:10
Młody pseudokibic chciał sprzedać ponad 7 kilogramów narkotyków. 25-latka zatrzymali policjanci
Młody pseudokibic chciał sprzedać ponad 7 kilogramów narkotyków. 25-latka zatrzymali policjanci
Na trzy miesiące do tymczasowego aresztu trafił 25-letni recydywista. Policjanci zabezpieczyli u niego ponad 7 kilogramów narkotyków. Mężczyzna jest związany ze środowiskiem pseudokibiców i w najbliższym czasie zamierzał wprowadzić narkotyki do obrotu. Mieszkaniec Lublina usłyszał zarzuty, przygotowania do wprowadzenia do obrotu znacznych ilości substancji narkotycznych. 13.09.2024 11:40    1
Dwaj policjanci przyszli do pracy po narkotykach. Zostali zatrzymani po zgłoszeniu od świadka
Dwaj policjanci przyszli do pracy po narkotykach. Zostali zatrzymani po zgłoszeniu od świadka
Skandaliczna sytuacja miała miejsce w środę, 11 września w Toruniu. Do komendy wojewódzkiej dotarło zgłoszenie, z którego wynikało, że dwóch funkcjonariuszy wydziału ruchu drogowego ma pełnić służbę pod wpływem narkotyków. Natychmiast na miejsce skierowano patrol, który potwierdził zgłoszenie. Policja zapowiada, że obaj funkcjonariusze zostaną wydaleni ze służby. 13.09.2024 08:12    3    1
Naćpana 22-latka wpadła podczas kontroli drogowej. Za nią jechał naćpany partner kobiety
Naćpana 22-latka wpadła podczas kontroli drogowej. Za nią jechał naćpany partner kobiety
Policyjna kontrola drogowa zakończyła się zatrzymaniem 22-latki oraz jej 42-letniego partnera. Obydwoje to mieszkańcy powiatu stargardzkiego. Kobieta prowadziła samochód pod wpływem narkotyków. W trakcie kontroli wyszło na jaw, że ma je również przy sobie. To nie wszystko. Za nią pojazdem marki Volkswagen jechał partner, którego również policjanci zatrzymali do kontroli drogowej. Jak się okazało on też był pod wpływem narkotyków. Teraz za popełnione przestępstwa odpowiedzą przed sądem. 13.09.2024 07:32    3
Po pijaku zasnął na placu zabaw. 36-latka obudzili policjanci i znaleźli przy nim narkotyki
Po pijaku zasnął na placu zabaw. 36-latka obudzili policjanci i znaleźli przy nim narkotyki
Policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego oświęcimskiej Policji zatrzymali 36-letniego mieszkańca Oświęcimia. Mężczyzna jest podejrzany o posiadanie środków odurzających. Wpadł, gdy upojony alkoholem zasnął na placu zabaw. 13.09.2024 06:25    1
Rozpracowana szajka dilerów. Przejęte kilka kilogramów narkotyków i zatrzymane 5 osób [FOTO]
Rozpracowana szajka dilerów. Przejęte kilka kilogramów narkotyków i zatrzymane 5 osób [FOTO]
Katowiccy policjanci zatrzymali 5 osób podejrzanych o posiadanie znacznej ilości narkotyków, a także czynną napaść na mundurowych oraz niestosowania się do orzeczonego przez sąd środka karnego. W śledztwie, nadzorowanym przez Prokuraturę Rejonową Katowice-Południe, jeden z zatrzymanych został tymczasowo aresztowany, a wobec pozostałych zastosowano policyjny dozór. Za popełnione przestępstwa podejrzanym grozi kara do 10 lat więzienia. 12.09.2024 21:46
Przyjechał do Warszawy z plecakiem narkotyków i chciał je sprzedać. Spanikował na widok policjantów
Przyjechał do Warszawy z plecakiem narkotyków i chciał je sprzedać. Spanikował na widok policjantów
Policjanci z 4 kompanii warszawskiego Oddziału Prewencji Policji zatrzymali przy Alejach Jerozolimskich 22-letniego obywatela Ukrainy. Mężczyzna przewoził samochodem blisko ćwierć kilograma różnego rodzaju narkotyków. Sąd przychylił się do wniosku prokuratury stosując wobec podejrzanego tymczasowe aresztowanie na okres trzech miesięcy. Może mu grozić do 10 lat pozbawienia wolności. 12.09.2024 10:17