sobota, 27 czerwca 2026 00:57

Piraci drogowi

Miała ponad 4 promile i wsiadła za kółko! Na łuku auto wypadło z drogi i rozbiło się na drzewach
Pilica: wypadek pod wpływem
Miała ponad 4 promile i wsiadła za kółko! Na łuku auto wypadło z drogi i rozbiło się na drzewach
To prawdziwy skandal na drodze! 32-letnia mieszkanka gminy Pilica wsiadła do swojego forda kompletnie pijana – w organizmie miała aż ponad 4 promile alkoholu! To cud, że nikomu nic się nie stało. Pijana kobieta straciła panowanie nad pojazdem, wypadła z drogi, uderzyła w drzewa, a potem... wylądowała na przeciwnym pasie ruchu! 27.05.2025 13:43
Uciekał przed policją motocyklem bez tablic. Pirat drogowy zatrzymany po pościgu
Uciekał przed policją motocyklem bez tablic. Pirat drogowy zatrzymany po pościgu
Wczoraj po południu policjanci z wałbrzyskiego ogniwa wywiadowczego podjęli pościg za motocyklistą, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. 26-latek, jadąc motocyklem typu cross, zignorował sygnały dawane przez policyjny pojazd uprzywilejowany i próbował uciec ulicami Starego Zdroju. Został zatrzymany po kilkudziesięciu sekundach. Jak się okazało, nie miał prawa jazdy, a jego motocykl nie był dopuszczony do ruchu. 27.05.2025 10:42    1
Motocyklista popisywał się jazdą na jednym kole. Dostał tysiąc mandatu
Zielona Góra: kosztowne popisy motocyklisty
Motocyklista popisywał się jazdą na jednym kole. Dostał tysiąc mandatu
Lubuska policja opublikowała nagranie, które pokazuje przykład skrajnie nieodpowiedzialnego zachowania motocyklisty na jednej z głównych ulic Zielonej Góry. 26.05.2025 17:46
Pijany woźnica zajechał na parking przed komendą. Ma dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych
Poddębice: powoził pod wpływem
Pijany woźnica zajechał na parking przed komendą. Ma dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych
Nietrzeźwy woźnica zaprzęgu konnego wjechał na parking poddębickiej komendy policji. Miał ponad 1,3 promila alkoholu – jak informuje łódzka policja, nie był to jego pierwszy raz. 26.05.2025 11:27
Pijak w golfie uderzył w autobus wiozący dzieci, a potem wjechał komuś do ogródka
Przyłęk: wypadek pod wpływem
Pijak w golfie uderzył w autobus wiozący dzieci, a potem wjechał komuś do ogródka
W miejscowości Przyłęk - informuje śląska policja - doszło do groźnej kolizji z udziałem pijanego kierowcy i szkolnego autobusu. Na szczęście nikomu nic się nie stało. 24.05.2025 14:26    1    1
Łyknął sobie na odwagę, wziął różę i ruszył hulajnogą do dziewczyny. Po drodze złapała go policja
Radom: pijany i romantyczny
Łyknął sobie na odwagę, wziął różę i ruszył hulajnogą do dziewczyny. Po drodze złapała go policja
Z różą dla ukochanej, ale wprost w ramiona… policji. Jak przekazuje Komenda Miejska Policji w Radomiu, w czwartek (22.05) przed południem na ul. Kozienickiej mundurowi zatrzymali 28-latka jadącego elektryczną hulajnogą pasem pieszo-rowerowym. Problem w tym, że mężczyzna był nietrzeźwy – alkomat pokazał około 1,5 promila alkoholu. 22.05.2025 23:33    1
Motocyklista położył maszynę, żeby ratować się przed uderzeniem w auto
Zielona Góra: wymuszenie i kolizja
Motocyklista położył maszynę, żeby ratować się przed uderzeniem w auto
W środę (21 maja) na ul. Wojska Polskiego w Zielonej Górze doszło do groźnie wyglądającej sytuacji z udziałem motocyklisty. Jak przekazuje zielonogórska policja, kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście jadącemu główną drogą. 22.05.2025 18:49    1
30-latek w audi nie opanował auta, zjechał na lewy pas i zderzył się czołowo z matką wiozącą dzieci. Przyczyną prędkość
Jechał za szybko
30-latek w audi nie opanował auta, zjechał na lewy pas i zderzył się czołowo z matką wiozącą dzieci. Przyczyną prędkość
Na łuku drogi, pomiędzy Turowem a Borkami, doszło do czołowego zderzenia dwóch aut osobowych. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierowca Audi nie dostosował prędkości do warunków panujących na jezdni. W wyniku utraty kontroli nad pojazdem zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z Chevroletem jadącym z naprzeciwka. W wypadku ucierpiały trzy osoby – wśród nich dziecko. Wszystkim poszkodowanym udzielono pomocy, a na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Policja prowadzi dalsze czynności wyjaśniające. 21.05.2025 11:30
Kompletnie pijana matka rozbiła auto na latarni. Jechała z 6-letnim synem. Nigdy nie miała prawa jazdy
Legnica: pijana wiozła dziecko
Kompletnie pijana matka rozbiła auto na latarni. Jechała z 6-letnim synem. Nigdy nie miała prawa jazdy
43-letnia mieszkanka powiatu legnickiego stanie przed sądem po tym, jak w poniedziałek około godziny 15:00 doprowadziła do groźnego zdarzenia drogowego. Kierując samochodem bez wymaganych uprawnień i będąc pod wpływem alkoholu, straciła panowanie nad autem i wjechała w przydrożną latarnię. Jej pasażerem był 6-letni syn. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Chłopiec został przekazany pod opiekę bliskich. 20.05.2025 18:31
Wystarczyło 0,3 promila, żeby narobił czegoś takiego. 45-busiarz wbił się w stalowe ogrodzenie
Skarżysko-Kamienna: bus na ogrodzeniu
Wystarczyło 0,3 promila, żeby narobił czegoś takiego. 45-busiarz wbił się w stalowe ogrodzenie
Wjechał w znak drogowy, zahaczył o drzewo, a na koniec staranował ogrodzenie, które przewracając się uszkodziło zaparkowane auto. Tak zakończyła się nieodpowiedzialna jazda 45-letniego kierowcy dostawczego renaulta we wtorkowy poranek w Skarżysku-Kamiennej. Mężczyzna miał w organizmie 0,3 promila alkoholu. Stracił prawo jazdy i – co więcej – będzie musiał pokryć wszystkie koszty wynikające z kolizji. 20.05.2025 18:03