czwartek, 25 czerwca 2026 10:49

Piraci drogowi

Pił za kierownicą i jechał zygzakiem. Był poszukiwany, więc od razu trafił do więzienia
Września: pijany poszukiwany
Pił za kierownicą i jechał zygzakiem. Był poszukiwany, więc od razu trafił do więzienia
Pijany kierowca jechał „zygzakiem” krajową 92 w kierunku Wrześni. 25-latek miał w organizmie ponad 1,8 promila alkoholu, a dodatkowo był poszukiwany przez sąd i prokuraturę. Został zatrzymany i trafił do zakładu karnego. 03.03.2026 23:53    1    1
Szaleńcza ucieczka kierowcy po narkotykach. Jego autem rzucało po całej drodze
Szczytno: policyjny pościg
Szaleńcza ucieczka kierowcy po narkotykach. Jego autem rzucało po całej drodze
Miał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów, był pod wpływem narkotyków, a mimo to wsiadł za kierownicę. 38-letni mieszkaniec gminy Dźwierzuty odpowie teraz przed sądem. Wstępna analiza wykazała, że popełnił co najmniej 17 wykroczeń drogowych. 03.03.2026 20:44    1
Uciekając policji jechał przez wieś 200 km/h. Seat dachował i uderzył w dom, w aucie trzech mężczyzn
Uciekając policji jechał przez wieś 200 km/h. Seat dachował i uderzył w dom, w aucie trzech mężczyzn
To był rajd, który mógł zakończyć się tragicznie dla wielu osób. Pijany i odurzony narkotykami 20-latek zignorował policyjne sygnały i rzucił się do ucieczki, pędząc przez miejscowość z prędkością blisko 200 km/h. Finał pościgu to zmiażdżony samochód, uszkodzony budynek i cud, że nikt nie zginął. 03.03.2026 20:43    1
15-latek na crossie próbował uciekać przed policją. Pościg zakończył się kolizją z radiowozem
15-latek na crossie próbował uciekać przed policją. Pościg zakończył się kolizją z radiowozem
Młodość, brawura i kompletny brak wyobraźni – tak w skrócie można opisać zachowanie nastolatka, który urządził sobie niebezpieczny rajd ulicami Reska. Kierujący crossem 15-latek ignorował sygnały policji, pędził pod prąd, aż w końcu uderzył w radiowóz. Teraz sprawą zajmie się sąd. 03.03.2026 14:10    4
Pędził autostradą ponad 200 kilometrów na godzinę i słono za to zapłacił. Podwójne stawki za recydywę
A4: recydywa mercedesem
Pędził autostradą ponad 200 kilometrów na godzinę i słono za to zapłacił. Podwójne stawki za recydywę
Pędził 206 kilometrów na godzinę autostradą A4 i był już wcześniej karany za drogowe wykroczenia. Tym razem 33-letni mieszkaniec powiatu gorlickiego zapłacił podwójnie. 03.03.2026 10:24
Wymusił pierwszeństwo na policji, teraz może trafić za kraty. Był poszukiwany i miał zakaz jazdy
Wymusił pierwszeństwo na policji, teraz może trafić za kraty. Był poszukiwany i miał zakaz jazdy
50-letni kierowca Volkswagena wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, zmusił kierowcę radiowozu do gwałtownego hamowania. Szybko okazało się, że to dopiero początek jego gigantycznych problemów. 03.03.2026 09:04
Nielegalny wyścig na S7 zakończony karambolem. 19-latek miał przy sobie fortunę
Nielegalny wyścig na S7 zakończony karambolem. 19-latek miał przy sobie fortunę
Nielegalny wyścig na drodze ekspresowej S7 zakończył się gwałtownym uderzeniem, rozbitymi autami i zatrzymaniem pirata drogowego. 19-letni kierowca audi, który doprowadził do kolizji, miał przy sobie ponad 100 tysięcy złotych w gotówce. Policja już zabezpieczyła te środki. 03.03.2026 07:34    1
BMW jechało całą szerokością drogi. Za kierownicą kompletnie pijana kobieta. Wiozła dwójkę dzieci
Ząbkowice Śląskie: pijana wiozła dzieci
BMW jechało całą szerokością drogi. Za kierownicą kompletnie pijana kobieta. Wiozła dwójkę dzieci
Jechała od krawędzi do krawędzi i zignorowała znak „stop”. 36-letnia mieszkanka Poznania została zatrzymana w powiecie ząbkowickim. W organizmie miała blisko 2 promile alkoholu, a w samochodzie przewoziła dwoje małych dzieci. 02.03.2026 20:57    1
Pijany kierowca zaatakował policjantów. Został obezwładniony
Siemianowice Śląskie: pijany i agresywny
Pijany kierowca zaatakował policjantów. Został obezwładniony
Jechał całą szerokością drogi, miał blisko 1,5 promila alkoholu i zaatakował policjanta. 35-letni mieszkaniec Bytomia został zatrzymany w Siemianowicach Śląskich. Odpowie przed sądem za kilka przestępstw. 02.03.2026 20:35    1
Jechał rozbitym autem z wystrzelonymi poduszkami i włączonym klaksonem. Kierowca był kompletnie pijany
Skarżysko-Kamienna: zareagowali świadkowie
Jechał rozbitym autem z wystrzelonymi poduszkami i włączonym klaksonem. Kierowca był kompletnie pijany
Rozbita Honda z wystrzelonymi poduszkami i włączonym klaksonem wjechała na parking przed marketem w Bliżynie. Za kierownicą siedział kompletnie pijany 56-latek. Mężczyzna został zatrzymany przez policję, a o jego losie zdecyduje sąd. 02.03.2026 14:21