Wyszedł z garażu, na zewnątrz czekali kryminalni. Znaleźli przy 20-latku blisko kilogram narkotyków
Na początku października policjanci wydziału kryminalnego policji w Ostrowie Wielkopolskim zatrzymali 20-letniego mężczyznę, przy którym ujawniono prawie 900 gramów narkotyków oraz znaczną sumę pieniędzy. Podejrzany usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.
15.10.2025 17:32
1
1