piątek, 26 czerwca 2026 00:56

Piraci drogowi

Ford jechał przez miasto z prędkością 150 km/h. Młody kierowca tłumaczył, że się zagapił
Ford jechał przez miasto z prędkością 150 km/h. Młody kierowca tłumaczył, że się zagapił
W miniony weekend policjanci sieradzkiej drogówki zatrzymali 21-letniego kierowcę forda, który w terenie zabudowanym pędził przez centrum Sieradza z prędkością 150 km/h. Do zdarzenia doszło na ulicy POW, przed godziną 23.00. 26.11.2025 14:59    2
Pijany operator przewrócił koparkę. Gdy zobaczył, co narobił, w panice uciekł do lasu
Łyse: koparką na podwójnym gazie
Pijany operator przewrócił koparkę. Gdy zobaczył, co narobił, w panice uciekł do lasu
Policjanci z Łysych zatrzymali 28-letniego operatora koparki, który doprowadził do przewrócenia maszyny, a następnie próbował uciec. Badanie wykazało, że miał ponad dwa promile alkoholu — przekazuje ostrołęcka policja. 26.11.2025 14:40    1
Zatrzymał się, ruszył i już nie odzyskał panowania nad autem. 23-latek był pijany
Tychy: pijany kierowca nie zapanował nad autem
Zatrzymał się, ruszył i już nie odzyskał panowania nad autem. 23-latek był pijany
Nocna kolizja na skrzyżowaniu ulic Hlonda i Burschego w Tychach zakończyła się zatrzymaniem pijanego kierowcy. 22-latek, który uderzył samochodem w latarnię, nie miał prawa jazdy — informuje tyski garnizon policji. 26.11.2025 11:41
Młody kierowca nagle ruszył podczas kontroli drogowej. Policjanci rozpoczęli pościg
Jastrzębie-Zdrój: pościg i zatrzymanie
Młody kierowca nagle ruszył podczas kontroli drogowej. Policjanci rozpoczęli pościg
23-letni kierowca odpowie przed sądem za ucieczkę przed policyjną kontrolą w Jastrzębiu-Zdroju. Jak informuje policja, mężczyzna zignorował sygnały radiowozu, a ruszając z miejsca, uderzył bokiem auta w funkcjonariuszy i rozpoczął niebezpieczną jazdę, stwarzając zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. 25.11.2025 19:54
Wyskoczył z jadącego auta i próbował uciekać pieszo. Pościg jak z filmu akcji
Zielona Góra: pościg i zatrzymanie
Wyskoczył z jadącego auta i próbował uciekać pieszo. Pościg jak z filmu akcji
Ryzykowna ucieczka przez chodniki, skok z jadącego auta i pieszy pościg zakończony zatrzymaniem — tak wyglądała nocna akcja zielonogórskiej patrolówki. 27-latek miał na sumieniu znacznie więcej niż tylko brak prawa jazdy. 25.11.2025 14:10    1
26-latek z dożywotnim zakazem jazdy uciekał policji. Badanie wykazało, że jechał po narkotykach
26-latek z dożywotnim zakazem jazdy uciekał policji. Badanie wykazało, że jechał po narkotykach
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie zatrzymali 26-letniego mężczyznę, który nie zatrzymał się do kontroli i uciekał przed funkcjonariuszami, łamiąc przepisy ruchu drogowego i stwarzając zagrożenie dla innych uczestników ruchu. 24.11.2025 21:08
Pędził prawie 130 w zabudowanym. Kierowca pożegnał się za to z prawkiem
Pędził prawie 130 w zabudowanym. Kierowca pożegnał się za to z prawkiem
Prawie 80 km/h ponad limit – tyle miał na liczniku kierowca audi zatrzymany przez strzelecką drogówkę w Ługach koło Dobiegniewa. 39-latek pędził 128 km/h w obszarze zabudowanym. Stracił prawo jazdy i dostał wysoki mandat. 24.11.2025 19:12
Pijany kierowca rozbił auto na barierkach i zniknął. Okazało się, że chowa się w rowie
Pijany kierowca rozbił auto na barierkach i zniknął. Okazało się, że chowa się w rowie
Uderzył samochodem w bariery ochronne, porzucił pojazd i próbował uciec pieszo, kryjąc się w przydrożnym rowie. 47-letni mieszkaniec gminy Pokój miał blisko 2 promile alkoholu oraz brak uprawnień do kierowania. Policjanci z Namysłowa szybko zakończyli jego ucieczkę. 24.11.2025 18:23
15-latek jechał hulajnogą z prędkością 52 km/h. Trafił na policjantów z wideorejestratorem
15-latek jechał hulajnogą z prędkością 52 km/h. Trafił na policjantów z wideorejestratorem
Policjanci z koszalińskiej drogówki zatrzymali 15-letniego kierującego hulajnogą elektryczną, który jechał środkiem jezdni, bez wymaganych uprawnień i z prędkością znacznie przekraczającą dopuszczalny limit. Cały przejazd został zarejestrowany policyjnym wideorejestratorem. 24.11.2025 14:26    1
29-latek przejechał prosto przez rondo. Został zatrzymany chwilę później. Miał prawie 2 promile
Zielona Góra: przez rondo prosto
29-latek przejechał prosto przez rondo. Został zatrzymany chwilę później. Miał prawie 2 promile
Prawie 2 promile alkoholu miał 29-latek, który w Zielonej Górze przejechał rondo na wprost, przecinając pas zieleni. Niebezpieczną jazdę zarejestrowała miejska kamera monitoringu, a kierowca chwilę później trafił w ręce policji. 24.11.2025 12:58