Poczekał aż klienci opuszczą sklep, po czym grożąc ekspedientce nożem zrabował pieniądze z kasy
Do tymczasowego aresztu na trzy miesiące trafił 50-letni mieszkaniec Puław, który na początku stycznia dokonał zuchwałego rozboju w jednym ze sklepów spożywczych na terenie miasta. Mężczyzna, grożąc sprzedawczyni nożem, ukradł z kasy niemal 1500 złotych.
16.01.2026 07:08