Wziął w leasing mercedesa za blisko 400 tysięcy złotych i przestał płacić. Auto odzyskali policjanci
Dzięki błyskawicznej i skutecznej akcji funkcjonariuszy z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Rejonowej Policji Warszawa II udało się odzyskać luksusowy samochód o wartości 360 tysięcy złotych. Auto zostało przywłaszczone przez mężczyznę, który wynajął je od firmy zajmującej się leasingiem i wynajmem pojazdów.
27.10.2025 07:35
1