sobota, 27 czerwca 2026 00:35

Artykuły

Cyberpolicja rozbiła zorganizowaną grupę przestępczą handlującą narkotykami w sieci
Cyberpolicja rozbiła zorganizowaną grupę przestępczą handlującą narkotykami w sieci
Policjanci Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości we Wrocławiu, przy współpracy z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji, rozbili zorganizowaną grupę przestępczą odpowiedzialną za dystrybucję znacznych ilości narkotyków i substancji psychotropowych. Według ustaleń śledczych grupa prowadziła nielegalną działalność za pośrednictwem specjalnie stworzonego sklepu internetowego oraz szyfrowanego komunikatora, który służył zarówno do kontaktu z klientami, jak i do wymiany informacji wewnątrz struktury. 21.11.2025 07:09
Pijany kierowca zobaczył na drodze radiowóz i dodał gazu. Chwilę później jego auto dachowało
Goleniów: podwójny gaz i dachowanie
Pijany kierowca zobaczył na drodze radiowóz i dodał gazu. Chwilę później jego auto dachowało
Gwałtowne przyspieszenie na widok policyjnego patrolu zakończyło się dla 60-letniego kierowcy dachowaniem. Jak informuje goleniowska policja, mężczyzna miał ponad pół promila alkoholu w organizmie i wkrótce odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości. 20.11.2025 23:49
Wszedł do kościoła, ale nie zamierzał się modlić. Mężczyzna dobrał się do skarbonki
Ostrołęka: kradzież w kościele
Wszedł do kościoła, ale nie zamierzał się modlić. Mężczyzna dobrał się do skarbonki
Kryminalni z Ostrołęki zatrzymali 36-letniego mieszkańca miasta podejrzanego o kradzież z włamaniem do skarbonki w jednym z lokalnych kościołów. Jak informuje policja, mężczyzna ukradł 4 tysiące złotych, a ponieważ działał w warunkach recydywy – grozi mu znacznie surowsza kara. 20.11.2025 20:04    1
Wtargnął na domówkę i pobił jednego z uczestników. Poszkodowany w ciężkim stanie trafił do szpitala
Wtargnął na domówkę i pobił jednego z uczestników. Poszkodowany w ciężkim stanie trafił do szpitala
Policjanci z Pisza, pod nadzorem prokuratury, prowadzą intensywne czynności w sprawie brutalnego pobicia, do którego doszło w jednym z mieszkań na terenie miasta. Ofiarą jest 43-letni mężczyzna, który w ciężkim stanie trafił do szpitala. Sprawca, 35-letni mieszkaniec Pisza, dobrze znany funkcjonariuszom, został zatrzymany i tymczasowo aresztowany. Za popełniony czyn grozi mu kara nawet 20 lat więzienia. 20.11.2025 19:01    1
Zaatakował dwie kobiety, jednej z nich wbił nóż w plecy. Policjanci musieli użyć paralizatora
Zaatakował dwie kobiety, jednej z nich wbił nóż w plecy. Policjanci musieli użyć paralizatora
W środowy wieczór (19 listopada) w centrum Grójca doszło do niebezpiecznego ataku z udziałem 39-letniego mężczyzny uzbrojonego w nóż. Napastnik ranił jedną kobietę, drugiej uszkodził odzież, a następnie wbiegł do pobliskiego sklepu, gdzie groził pracownikom oraz interweniującym funkcjonariuszom. Policjanci, wobec realnego zagrożenia życia, użyli paralizatora i obezwładnili mężczyznę. 20.11.2025 18:57    2    115
Doprowadziła do kolizji i niechcący zdemaskowała pijanego kierowcę. "Poszkodowany" miał 2 promile
Olsztyn: nietypowy skutek kolizji
Doprowadziła do kolizji i niechcący zdemaskowała pijanego kierowcę. "Poszkodowany" miał 2 promile
Jak informuje olsztyńska policja, na skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego i Pstrowskiego doszło do niecodziennej sytuacji: sprawczyni kolizji wjechała na czerwonym świetle, a zderzony z nią kierowca okazał się nietrzeźwy. Badanie wykazało u niego 2 promile alkoholu. 20.11.2025 18:45
Znalazł reklamówkę, w której było kilkadziesiąt tysięcy złotych. Ani chwilę nie wahał się, co robić
Znalazł reklamówkę, w której było kilkadziesiąt tysięcy złotych. Ani chwilę nie wahał się, co robić
We wtorek przed południem do Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu zgłosił się 72-letni mieszkaniec miasta, który znalazł reklamówkę wypełnioną gotówką. W środku było kilkadziesiąt tysięcy złotych w różnych walutach. Senior bez wahania zdecydował się oddać pieniądze funkcjonariuszom. Chwilę później w komendzie zjawił się również właściciel zguby. 20.11.2025 18:34
36-latek zaatakował na zebraniu szkolnym. Uderzył jedną z matek w twarz, a potem popchnął dyrektorkę
36-latek zaatakował na zebraniu szkolnym. Uderzył jedną z matek w twarz, a potem popchnął dyrektorkę
Sierpeccy policjanci zatrzymali 36-letniego mieszkańca gminy Szczutowo, który wszczął agresywną awanturę podczas spotkania z rodzicami w Szkole Podstawowej w Gójsku. Mężczyzna naruszył nietykalność cielesną dwóch kobiet, uszkodził samochody stojące na parkingu, a podczas interwencji znieważył i naruszył nietykalność cielesną funkcjonariusza publicznego. Sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące. 20.11.2025 18:07
Ciężarówka potrąciła pieszego, który wpadł pod kolejnego tira. Mężczyzna nie miał szans na przeżycie
Ciężarówka potrąciła pieszego, który wpadł pod kolejnego tira. Mężczyzna nie miał szans na przeżycie
Tragiczny wypadek miał miejsce dzisiaj w nocy w miejscowości Struża Kolonia na drodze krajowej nr 12. Ze wstępnych ustaleń świdnickiej policji wynika, że pieszy poruszający się środkiem jezdni został potrącony przez dwa pojazdy ciężarowe. Niestety, mimo podjętej akcji ratunkowej, mężczyzna zmarł na miejscu zdarzenia. 20.11.2025 16:09
35-latek wsiadł za kółko mając blisko 4 promile we krwi. W tym stanie przewoził dwoje małych dzieci
35-latek wsiadł za kółko mając blisko 4 promile we krwi. W tym stanie przewoził dwoje małych dzieci
Skrajną nieodpowiedzialnością wykazał się 35-letni mieszkaniec powiatu lubelskiego, którego wczoraj zatrzymali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Lublinie. Mężczyzna prowadził volkswagena mając w organizmie blisko 4 promile alkoholu, a mimo to przewoził w aucie dwoje małych dzieci, jedno z nich bez fotelika. W środku funkcjonariusze znaleźli porozrzucane butelki po alkoholu. 20.11.2025 16:05