niedziela, 28 czerwca 2026 04:27

Artykuły

Jechał pijany i na dożywotnim zakazie. Trafił do aresztu, policjanci przejęli auto i 40 tysięcy zł
Jechał pijany i na dożywotnim zakazie. Trafił do aresztu, policjanci przejęli auto i 40 tysięcy zł
Szybka i zdecydowana reakcja świadków oraz skuteczne działania namysłowskich policjantów doprowadziły do zatrzymania 35-letniego mieszkańca gminy, który mimo dożywotniego zakazu prowadzenia pojazdów wsiadł za kierownicę po alkoholu. Badanie wykazało, że miał ponad 1,5 promila w organizmie. 29.10.2025 06:25
Ukrainiec miał gdzieś zakaz i dalej jeździł. Tym razem uznali, że już się nie poprawi i będzie deportowany
Łowicz: będzie deportowany
Ukrainiec miał gdzieś zakaz i dalej jeździł. Tym razem uznali, że już się nie poprawi i będzie deportowany
Łowiccy policjanci zatrzymali 39-letniego obywatela Ukrainy, który mimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów kierował busem, przewożąc pasażerów w niebezpieczny sposób. Jak informuje Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi, mężczyzna miał wcześniej na koncie kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz liczne wykroczenia drogowe. Policjanci wystąpili z wnioskiem o wydanie decyzji o zobowiązaniu cudzoziemca do powrotu do kraju. 28.10.2025 22:29    1
Nie dotarło do niego, że sklep jest już zamknięty. Chwycił wino i pchnął ekspedientkę
Gdańsk: rozbój w sklepie
Nie dotarło do niego, że sklep jest już zamknięty. Chwycił wino i pchnął ekspedientkę
Gdańscy policjanci zatrzymali 31-letniego mieszkańca miasta, który dopuścił się kradzieży alkoholu w jednym ze sklepów na terenie Śródmieścia. Jak informuje Komenda Miejska Policji w Gdańsku, mężczyzna po tym, jak usłyszał od ekspedientki, że sklep jest zamykany, oznajmił, że „w takim razie ukradnie alkohol”. Po chwili rzeczywiście sięgnął po trzy butelki wina i próbował uciec, jednak po krótkiej chwili przewrócił się, porzucił łup i został zatrzymany przez policjantów. 28.10.2025 21:52
36-latka zaatakowała matkę nożem i próbowała uciec. Kobieta odpowie za usiłowanie zabójstwa
36-latka zaatakowała matkę nożem i próbowała uciec. Kobieta odpowie za usiłowanie zabójstwa
W zeszłym tygodniu w Starych Babicach doszło do dramatycznego zdarzenia. Kobieta została zaatakowana przez swoją córkę, która użyła noża. Poszkodowana wymagała natychmiastowej pomocy medycznej i została przetransportowana Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala. 28.10.2025 21:18    1
Turcy mieli magazyn podróbek pod Warszawą. W środku towar wart blisko 25 milionów złotych
Turcy mieli magazyn podróbek pod Warszawą. W środku towar wart blisko 25 milionów złotych
Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Stołecznej Policji rozbili grupę zajmującą się handlem podrobionymi kosmetykami znanych światowych marek. W ręce funkcjonariuszy wpadło trzech obywateli Turcji, a wartość zabezpieczonego towaru sięga 25 milionów złotych. 28.10.2025 21:02
Opublikowano wizerunek podejrzewanych o udział w bójce. Poszkodowany doznał poważnych obrażeń
Opublikowano wizerunek podejrzewanych o udział w bójce. Poszkodowany doznał poważnych obrażeń
Policjanci ze Śródmieścia prowadzą pod nadzorem prokuratury postępowanie dotyczące bójki, do której doszło przy ulicy Marszałkowskiej w Warszawie. W wyniku zdarzenia jedna osoba została poważnie ranna. Funkcjonariusze opublikowali zdjęcia mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tym incydentem, i proszą o pomoc w ich identyfikacji. 28.10.2025 20:52
Myślał, że na pustych ulicach może bezkarnie łamać przepisy. Zapomniał o monitoringu
Połczyn-Zdrój: nocny pirat
Myślał, że na pustych ulicach może bezkarnie łamać przepisy. Zapomniał o monitoringu
Nocna przejażdżka po pustych ulicach Połczyna-Zdroju zakończyła się dla 25-letniego kierowcy serią mandatów na łączną kwotę 1250 złotych i 15 punktami karnymi. Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Świdwinie, do wykroczeń doszło dzięki czujności operatorów monitoringu miejskiego i skutecznej współpracy policjantów ze Strażą Miejską w Połczynie-Zdroju. 28.10.2025 19:40
Pijana 22-latka kierowała volvo, w aucie były narkotyki. Jej znajomy sam zgłosił się na policję
Pijana 22-latka kierowała volvo, w aucie były narkotyki. Jej znajomy sam zgłosił się na policję
Ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie, brak prawa jazdy i blisko 100 gramów narkotyków w samochodzie - tak zakończyła się nocna jazda 22-letniej mieszkanki Radomska. Kobieta została zatrzymana przez patrol policji, po tym jak jej samochód kilkukrotnie gasł podczas jazdy. Dzień później na komendę zgłosił się 25-latek, który przyznał się do posiadania części narkotyków. Oboje trafili do aresztu i grozi im do 10 lat więzienia. 28.10.2025 19:27    3    3
14-latek wpuścił do domu mężczyznę w zamian za 200 złotych. Złodziej ukradł jego rodzicom 36 tysięcy
14-latek wpuścił do domu mężczyznę w zamian za 200 złotych. Złodziej ukradł jego rodzicom 36 tysięcy
Policjanci z Brzegu zatrzymali 50-letniego mieszkańca miasta podejrzanego o kradzież 36 tysięcy złotych z jednego z mieszkań. Jak ustalili śledczy, mężczyzna wszedł do środka po tym, jak drzwi otworzył mu 14-letni chłopiec. Nastolatek wpuścił nieznajomego w zamian za obietnicę otrzymania 200 złotych. 28.10.2025 18:57    2
Czołowe zderzenie toyoty i ciężarowej scanii. 27-letni kierowca osobówki zginął na miejscu
Czołowe zderzenie toyoty i ciężarowej scanii. 27-letni kierowca osobówki zginął na miejscu
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dziś przed południem w miejscowości Kornica-Kolonia w powiecie łosickim. W wyniku czołowego zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką zginął 27-letni mieszkaniec powiatu siedleckiego. 28.10.2025 17:47