Opole Lubelskie: brutalna para
Para dwukrotnie napadła na 77-latka w jego domu. Seniorowi grozili nożem, później złamali mu rękę
77-letni mężczyzna dwukrotnie padł ofiarą rozboju we własnym domu. Według ustaleń policjantów z Opola Lubelskiego, za pierwszym razem sprawcy grozili seniorowi nożem i zabrali mu 1000 złotych. Dwa miesiące później wrócili, użyli wobec niego przemocy i ukradli kolejne pieniądze.
13.05.2026 20:32
1
1