piątek, 26 czerwca 2026 19:19

Artykuły

Chciał zmylić policjantów podając się za swojego brata. Przez 15 lat udawało mu się uniknąć odsiadki
Chciał zmylić policjantów podając się za swojego brata. Przez 15 lat udawało mu się uniknąć odsiadki
Częstochowscy kryminalni zatrzymali 52-letniego mężczyznę poszukiwanego od 15 lat listem gończym. Mężczyzna przez lata unikał wymiaru sprawiedliwości, a podczas interwencji próbował podszyć się pod swojego brata, okazując jego dokumenty. Został już osadzony w areszcie, gdzie rozpoczął odbywanie zasądzonej kary półtora roku pozbawienia wolności. 24.11.2025 14:50
15-latek jechał hulajnogą z prędkością 52 km/h. Trafił na policjantów z wideorejestratorem
15-latek jechał hulajnogą z prędkością 52 km/h. Trafił na policjantów z wideorejestratorem
Policjanci z koszalińskiej drogówki zatrzymali 15-letniego kierującego hulajnogą elektryczną, który jechał środkiem jezdni, bez wymaganych uprawnień i z prędkością znacznie przekraczającą dopuszczalny limit. Cały przejazd został zarejestrowany policyjnym wideorejestratorem. 24.11.2025 14:26    1
Koszmarny wypadek z udziałem dwóch ciężarówek i busów na srodze S8. Cztery osoby zginęły
Koszmarny wypadek z udziałem dwóch ciężarówek i busów na srodze S8. Cztery osoby zginęły
W poniedziałek rano, 24 listopada, około godziny 6:30, na 140. kilometrze trasy S8 w kierunku Wrocławia, w rejonie MOP Chojny w gminie Lututów, doszło do tragicznego wypadku z udziałem czterech pojazdów. W wyniku zderzenia zginęły cztery osoby, a jedna została ciężko ranna. 24.11.2025 13:57
Kierowca suzuki nie ustąpił pierwszeństwa audi. W wypadku zginęła pasażerka pierwszego z aut
Kierowca suzuki nie ustąpił pierwszeństwa audi. W wypadku zginęła pasażerka pierwszego z aut
W sobotę, 22 listopada, na drodze wojewódzkiej nr 968 w Mszanie Górnej doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W zderzeniu dwóch samochodów śmierć poniosła 65-letnia pasażerka jednego z pojazdów. Pomimo szybko podjętej reanimacji, życia kobiety nie udało się uratować. 24.11.2025 13:37
Policyjna zasadzka na dilera. Policjanci zatrzymali 46-latka i przejęli kilka kilogramów narkotyków
Policyjna zasadzka na dilera. Policjanci zatrzymali 46-latka i przejęli kilka kilogramów narkotyków
Ponad 2 kilogramy amfetaminy, pół kilograma marihuany oraz kilkaset gramów tzw. „kryształów” - to efekt działań kryminalnych z Komisariatu Policji Toruń-Rubinkowo, którzy zatrzymali 46-letniego mieszkańca miasta podejrzanego o handel narkotykami. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu do 12 lat więzienia. 24.11.2025 13:29    1
29-latek przejechał prosto przez rondo. Został zatrzymany chwilę później. Miał prawie 2 promile
Zielona Góra: przez rondo prosto
29-latek przejechał prosto przez rondo. Został zatrzymany chwilę później. Miał prawie 2 promile
Prawie 2 promile alkoholu miał 29-latek, który w Zielonej Górze przejechał rondo na wprost, przecinając pas zieleni. Niebezpieczną jazdę zarejestrowała miejska kamera monitoringu, a kierowca chwilę później trafił w ręce policji. 24.11.2025 12:58
Miał siekierę i kanister, groził, że zabije sąsiadów. Oblał ich drzwi do mieszkania i samochód
Lubań: agresywny sąsiad
Miał siekierę i kanister, groził, że zabije sąsiadów. Oblał ich drzwi do mieszkania i samochód
Groził sąsiadom śmiercią, oblał drzwi i samochód łatwopalną cieczą, a w ręku trzymał siekierę. Gdy policjanci weszli do jego mieszkania, znaleźli kanister pełen benzyny i narkotyki. Sąd w Lubaniu zdecydował o trzymiesięcznym areszcie dla 40-letniego mieszkańca powiatu lubańskiego. 24.11.2025 12:07
Zapłacił za piwo zabawkową "stówką". Pracownica się nie zorientowała, ale później namierzyli go z monitoringu
Bielsk Podlaski: to nie był prawdziwy banknot
Zapłacił za piwo zabawkową "stówką". Pracownica się nie zorientowała, ale później namierzyli go z monitoringu
Bielscy policjanci zatrzymali 41-latka, który w jednym ze sklepów zapłacił za piwo fałszywym banknotem 100-złotowym. Dzięki zapisom monitoringu ustalono jego tożsamość już następnego dnia. 24.11.2025 11:46    1
Kierowca połknął skręta, którego palił podczas jazdy. Zatrzymał go policjant po służbie
Białystok: niebezpieczna jazda
Kierowca połknął skręta, którego palił podczas jazdy. Zatrzymał go policjant po służbie
Policjant z Białegostoku, wracając do domu po służbie, zatrzymał kierowcę, który podczas jazdy palił „skręta”, nerwowo wymachiwał rękami i podskakiwał za kierownicą. 27-latek został przebadany narkotesterem, a krew pobrano mu do dalszych badań. 24.11.2025 11:27
Wielki kawał lodu spadł z ciężarówki przed jadący za nią radiowóz. Kierowca z Ukrainy ukarany
Gliwice: niebezpieczne zdarzenie na A4
Wielki kawał lodu spadł z ciężarówki przed jadący za nią radiowóz. Kierowca z Ukrainy ukarany
Niebezpieczna sytuacja na autostradzie A4. Podczas jazdy z dachu naczepy ciężarówki oderwał się kawał lodu i śniegu, spadając tuż przed radiowóz policjantów z gliwickiej autostradówki. Kierowca został ukarany wysokim mandatem. 24.11.2025 10:27    1    1